Foo Fighters energetycznym Under You zapowiada nowy album. Premiera płyty już za chwilę!

i

Autor: Bennett Raglin/Getty AFP/East News Nowy singiel Foo Fighters z albumu "But Here We Are"

Foo Fighters energetycznym "Under You" zapowiada nowy album. Premiera płyty już za chwilę!

2023-05-17 14:26

Już 2 czerwca na rynku ukaże się najnowszy album grupy Foo Fighters. Formacja powraca po niezwykle trudnych miesiącach, z pierwszym materiałem od śmierci wieloletniego perkusisty, Taylora Hawkinsa. Pierwszą zapowiedzią płyty "But Here We Are" był świetnie przyjęty przez fanów utwór "Rescued". Czy jego sukces powtórzy najnowszy singiel?

Taylor Hawkins dołączył do składu Foo Fighters w 1997 roku, tuż przed szczytem popularności zespołu. Muzyk pozostał jego perkusistą do marca 2022 roku - niestety, Taylor zmarł niespodziewanie podczas trasy koncertowej, promującej album Medicine at Midnight. Choć Hawkins nie był w Foo Fighters od momentu powstania, to jednak przez te wszystkie lata stał się jego niezwykle ważną częścią. Nic więc dziwnego, że nie było jasne, jaką decyzję, co do dalszego funkcjonowania grupy, podejmą Dave Grohl i spółka. Ostatecznie zespół zdecydował się kontynuować działalność, już przygotowuje się do licznych koncertów, zarówno na ten, jak i przyszły rok. Na trasie usłyszeć będzie można zupełnie nowy materiał, który trafi na nadchodzący album But Here We Are. Pierwsze wydawnictwo zespołu od momentu śmierci Taylora Hawkinsa ujrzy światło dzienne 2 czerwca i złoży się na nie dziesięć utworów.

Foo Fighters - 5 ciekawostek o albumie "The Colour and the Shape" | Jak dziś rockuje?

Nowy utwór od Foo Fighters

Pierwszą zapowiedzią nadchodzącego krążka był świetnie przyjęty utwór Rescued. Teraz, na nieco ponad dwa tygodnie przed premierą płyty i na tydzień przed pierwszym koncertem z nowym perkusistą, formacja podzieliła się ze światem kolejną kompozycją. Tym razem grupa postawiła na niezwykle energetyczny Under YouPosłuchaj utworu poniżej!