Five Finger Death Punch zagrają w Warszawie! Co dalej z Impact Festival 2022?

i

Autor: Materiały prasowe Dwie legendarne metalowe kapele zagrają w Warszawie

Five Finger Death Punch zagrają w Warszawie! Co dalej z Impact Festival 2022?

2022-05-11 11:20

Five Finger Death Punch w Warszawie! Zespół zagra w naszym kraju już w lipcu, a wspierać go będzie inna legendarna kapela - Hollywood Undead. Kiedy konkretnie kapele zawitają do naszego kraju i gdzie odbędą się występy? Warto także zaznaczyć, że oddzielny koncert Five Finger Death Punch i Hollywood Undead oznacza, że Impact Festival nie powróci w tym roku.

Już za niecałe dwa miesiące w Polsce zagra heavy metalowa grupa Five Finger Death Punch. Zespół pojawić się miał na powracającym w tym roku Impact Festivalu, jednak koncert został przeniesiony, co oznacza, że wydarzenie nie odbędzie się w planowanej pierwotnie formule. Co wiadomo na ten temat?

Koncert Five Finger Death Punch z gościnnym udziałem Hollywood Undead - data, miejsce, informacje o biletach

Organizatorzy Impact Festival poinformowali, że 6 lipca zespół Five Finger Death Punch oraz towarzysząca mu grupa Hollywood Undead zagrają w COS Torwar w Warszawie (pierwotnie Impact Festival miał się odbyć w krakowskiej Tauron Arenie). Bilety na to wydarzenie dostępne są na tej stronie, jednak organizator informuje także, że:

Bilety zakupione na IMPACT Festival 2022 zaplanowany na 6 lipca 2022 w TAURON Arenie Kraków można wymieniać na bilety na koncert w COS Torwar w Warszawie. Bileteria, za pośrednictwem której zakupiliście Państwo bilety, skontaktuje się z Wami - brzmi fragment oświadczenia organizatora.

To najlepsza Chemia jaka była kiedykolwiek!” - Łukasz Drapała w Esce ROCK!

Five Finger Death Punch - historia

Five Finger Death Punch to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzycznych – grali na wszystkich najważniejszych światowych festiwalach i wyprzedali areny na całym świecie. Od czasu wydania debiutanckiego albumu "The Way of the Fist" w 2007 roku, zespół wydał sześć płyt, które pokryły się złotem lub platyną przyznanymi przez zrzeszenie amerykańskich wydawców muzyki. Grupa ma również na koncie dwa świetnie sprzedające się albumy "Greatest Hits" (A Decade of Destruction I i II).

Dyskografia Hollywood Undead

Założony w 2005 roku Hollywood Undead nieprzerwanie dąży do dominacji głównego nurtu muzycznego i nieustannie odnosi ogromne sukcesy jak na tak nowoczesny zespół! Grupa bezprecedensowo przeciwstawia się stylistycznym granicom, sprawnie poruszając się między rapem, rockiem i muzyką elektroniczną. Ich debiutancki albumu "Swan Songs" wydany w 2008 roku pokrył się platyną. Kolejna płyta "American Tragedy" (2011) zdobyła status Złotej Płyty i uplasowała się na 4 miejscu listy Billboard Top 200. Krążek "Notes From The Underground" z 2013 roku uplasował się na pozycji nr 2. "Day of the Dead" z 2015 roku i Five z 2017 sprawiły, że łączna liczba streamów grupy przekroczyła 1 miliard. Album "New Empire Vol 1." może pochwalić się kolejnymi rekordami: na Spotify i YouTube wyświetlenia osiągnęły oszałamiające 2 miliardy. Kapela po drodze koncertowała na czterech kontynentach i zyskała uznanie w tytułach takich jak Rolling Stone, Billboard, Consequence of Sound, Alternative Press, czy Revolver.