Fieldy odchodzi na jakiś czas z grupy Korn! O co chodzi i kto zastąpi basistę?

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/FieldyOfficial

Fieldy odchodzi na jakiś czas z grupy Korn! O co chodzi i kto zastąpi basistę?

2021-06-22 9:06

Grupa Korn ma od lat stały skład, w którym znajduje się między innymi Reginald Arvizu, znany szerzej jako Fieldy, będący również współzałożycielem grupy. Artysta wydał oświadczenie, w którym napisał, że musi pożegnać się na jakiś czas z zespołem.

Zespół Korn miał podczas swojej działalności kilka zmian, jednak od kilku lat dobrych lat nic się nie zmienia w szeregach zespołu i nie zapowiadało się na to, by ktoś miał opuścić grupę. Niestety, Reginald Arvizu, który znany jest szerzej jako Filedy, musi na jakiś czas pożegnać się z zespołem. Dlaczego? Wszystko zostało wyjaśnione w specjalnym oświadczeniu.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Filedy odchodzi z Korna! Co się stało? Jaki jest powód?

Fieldy opublikował szczere oświadczenie w swoich social mediach, z którego możemy się dowiedzieć, że przerwa przyda mu się, aby naprawić osobiste rzeczy i poradzić sobie z demonami. 

Do wszystkich fanów Korna na całym świecie.Przez ostatnie 6 lat zmagałem się z pewnymi problemami osobistymi, które czasami powodowały, że wracałem do niektórych moich złych nawyków i powodowały pewne napięcie u otaczających mnie ludziach. Zasugerowano mi, abym zrobił sobie trochę wolnego i przeznaczył go na leczenie. Mam zamiar uszanować to, o co mnie poproszono i poświęcić ten czas. Niestety nie zobaczycie mnie na scenie z moim zespołem.Będę pracował nad usunięciem złych nawyków z mojego funkcjonowania. W międzyczasie pozostanę kreatywny, aby utrzymać umysł i duszę w dobrym miejscu. Jestem wdzięczny za całe wsparcie, cierpliwość i zrozumienie, ponieważ wszyscy mamy coś, z czym walczymy. Jonathan, Munky, Ray i Head, kocham was i nie chcę wprowadzać do kręgu żadnych napięć ani złych wibracji.

Fieldy

Nie wiadomo kto zastąpi Fieldy'ego na scenie, a przypomnijmy, że kiedyś w zastępstwie w Kornie grał syn Roberta Trujillo z Metalliki. Grupa Korn nie ogłosiła kto zastąpi Fieldy'ego, ale udostępniła jego post, okazując wsparcie.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)