Fani Michaela Jacksona GROZILI ŚMIERCIĄ Paris Jackson! Kuriozalny powód

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mas Bogado Paris Jackson mierzyła się z groźbami ze strony fanów Michaela Jacksona

Fani Michaela Jacksona GROZILI ŚMIERCIĄ Paris Jackson! Kuriozalny powód

2023-09-01 12:27

Gdyby żył, we wtorek 29 sierpnia swoje 65. urodziny obchodziłby Michael Jackson, Na fakt ten zwróciły uwagę zarówno media, przedstawiciele branży, jak i oczywiście fani "Króla Popu". Wyjątkowy dzień początkowo przemilczała jednak córka artysty. Paris Jackson spotkała się za to z GROŹBAMI ŚMIERCI ze strony wielbicieli Michaela! Teraz opowiedziała o powodach takiego podejścia do dnia urodzin swojego ojca.

Michael Jackson do dziś uznawany jest za jednego z największych i najważniejszych artystów wszech czasów. Muzyk, choć nazywany jest potocznie "Królem Popu", to cieszy się ogromnym szacunkiem ze strony fanów różnych brzmień, ze względu na niezwykle umiejętne i innowacyjne łączenie w swojej muzyce najróżniejszych gatunków, w tym R&B, soulu, disco, popu, ale też rocka, jazzu czy muzyki funk. Muzyk zmarł 25 czerwca 2009 roku w wieku 50 lat, jego twórczość pozostaje jednak nieśmiertelna.

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Fani z obrzydliwymi komentarzami w stronę córki Michaela Jacksona!

Gdyby żył, Michael skończyłby w tym roku, dokładnie 29 sierpnia, 65 lat. Faktu tego nie przeoczyły zarówno media, jak i przedstawiciele branży oraz oczywiście fani "Króla Popu". Wpisu okolicznościowego początkowo nie zamieściła jednak córka Michaela, Paris Jackson, która sama próbuje swoich sił w świecie muzyki. Jej decyzja spotkała się z reakcją wielbicieli Jacksona, którą jednak można określić jednym słowem - obrzydliwa.

Późnym wieczorem we wtorek 29 sierpnia Paris zamieściła w swoich social mediach krótki filmik, na którym mówi, iż próbowała nie robić wielkiego halo z powodu urodzin Michaela, gdyż on sam nie był dużym fanem tego święta i nie lubił go obchodzić. Zdecydowała się jednak zamieścił krótkie nagranie ze względu na ilość - i charakter - wiadomości, jakie od rana otrzymywała. Większość z nich utrzymana była w stylu ataku na jej osobę. Część "fanów" "Króla Popu" przekroczyła jednak pewną granicę i... groziła Paris śmiercią oraz namawiała ją do odebrania sobie życia. Jackson odrzuciła zachowanie wielbicieli swojego ojca, określając je mianem "toksycznego" i wskazała, iż nikt nie powinien mierzyć jej miłości do własnego ojca swoją miarą.