Extreme prezentuje nowy teledysk!

i

Autor: Materiały prasowe Extreme prezentuje nowy teledysk!

Extreme prezentuje nowy teledysk!

2023-10-13 12:58

EXTREME - Gary Cherone (wokal), Nuno Bettencourt (gitara), Pat Badger (bas) i Kevin Figueiredo (perkusja) - powrócili! Album „SIX” ukazał się w czerwcu i zebrał znakomite recenzje. Muzycy udostępnili właśnie kolejny teledysk do szóstego już singla, tym razem nakręcony do utworu „HURRICANE”.

Kawałek „HURRICANE” został napisany po stracie dobrego przyjaciela, Nuno wspomina:

Strata kogoś to .naprawdę ciężki moment. Czas mija, a my się uspokajamy, ale ból nigdy nie mija.

Queens of the Stone Age - najlepsze numery rockowej formacji

Właśnie tutaj Nuno błyszczy. Wszyscy uważają go za gitarowego bohatera, ale on przede wszystkim jest kompozytorem. To kawał naprawdę pięknej muzyk – dodaje Gary.

Nuno Bettencourt natomiast opowiada o „SIX”:

Cokolwiek pomyślisz sobie o nowej płycie EXTREME po przesłuchaniu dwóch, trzech utworów, to będzie błąd. Tak jest z każdym albumem, jaki nagraliśmy. Prawdziwi fani EXTREME wiedzą, że należy oczekiwać nieoczekiwanego. Mam poczucie, że potrzebujemy dobrego, oldschoolowego, rockowego albumu. „SIX” jest bez wątpienia nowoczesny, ale gdy założysz słuchawki, pojedziesz w podróż od początku do końca. Nazwałbym to EXTREME 2.0.

EXTREME maja na koncie ponad 10 milionów sprzedanych płyt. Album „SIX” jest dostępny jako CD, w różnych opcjach LP oraz w formie cyfrowej.