Scott Ian z Anthrax białym wędrowcem z Gry o Tron! [VIDEO]

i

Autor: Bulls

Exodus powinien być dołączony do Wielkiej Czwórki Thrash Metalu? Tak twierdzo Scott Ian z Anthrax

2021-11-09 11:25

Wielka Czwórka Thrash Metalu to: Metallica, Slayer, Anthrax i Megadeth, jednak od lat mówi się, że do tego grona mogłyby dołączyć inne zespoły. Według Scotta Iana, do tego grona powinien dołączyć zespół Exodus, który jest również zasłużony dla gatunku.

Wielka Czwórka Thrash Metalu to od zawsze: Metallica, Slayer, Anthrax i Megadeth, jednak od lat mówi się, że pasowałby tam inne zespoły i można by poszerzyć ten skład. Niedawno powiedział o tym szerzej Scott Ian z Anthrax, według którego do grona zespołów, powinien zostać dołączony skład Exodus

Co tam w środku gra - Metallica

Exodus powinien być dołączony do Wielkiej Czwórki Thrash Metalu? Tak twierdzo Scott Ian z Anthrax

W podcaście Robba Flynna z Machine HeadScott Ian powiedział na temat obecności Exodusu w składzie Wielkiej Czwórki Thrash Metalu:

Może Lars Ulrich powinien wykonać telefon i zadekretować, że „Wielka czwórka” ma zostać zamieniona na „Wielką piątkę”? Zawsze denerwowało mnie, że Exodus nie jest tam uwzględniony, a jego dokonania są dyskredytowane. Ja rozumiem założenia „Wielkiej czwórki”, ogarniam to. Wiem, że te cztery zespoły odniosły większy sukces, rozpoczynając w latach 80., podczas gdy Exodus miał swoje wzloty i upadki. Na pewno nie odniósł tak dużego sukcesu komercyjnego. Jeśli jednak chcesz, tak przynajmniej ja to widzę, spojrzeć na zespoły, które to wszystko zaczęły, to „Bonded by Blood” ukazało się wcześniej, niż „Killing is My Business…” Megadeth. Dave Mustaine był wcześniej w Metallice, a Kirk Hammet współtworzył początkowo Exodus. No kurde…

Trudno się nie zgodzić ze Scottem, być może coś zostanie zmodyfikowane, ponieważ mówi się także w tym kontekście o zespole Pantera, który również jest zasłużony dla gatunku.

Sonda
Czy Exodus powinien zostać włączony w skład Wielkiej Czwórki Thrash Metalu?