Evanescence łączą siły z Sonnym Sandovalem (P.O.D.) w energetycznym wykonaniu Bring Me To Life! [WIDEO]

i

Autor: Peter Kaminski / WENN.com/agefotostock/East News Amy Lee i Sonny Sandoval we wspólnym wykonaniu "Bring Me To Life"!

Evanescence łączą siły z Sonnym Sandovalem (P.O.D.) w energetycznym wykonaniu "Bring Me To Life"! [WIDEO]

2022-09-16 12:38

Debiutancki singiel zespołu Evanescence od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Numer "Bring Me To Life" to prawdziwa klasyka nu metalu, jeden z koncertowych faworytów fanów formacji. Grupa jest obecnie w trakcie trasy koncertowej po Ameryce Północnej, a podczas jednego z występów dołączył do niej wokalista kapeli P.OD., z którym to Amy Lee wykonała ten klasyk - sprawdź wideo!

Zespół Evanescence od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Grupa zadebiutowała w marcu 2003 roku, wydając świetnie przyjęty album Fallen. Płyta promowana była, wydanym miesiąc później, singlem Bring Me To Life - fani ciężkich brzmień od razu go pokochali, a fakt, że trafił on na ścieżkę dźwiękową filmu Dardevil przyczynił się do jego ogromnego sukcesu komercyjnego i krytycznego. Kompozycja, nagrana z gościnnym udziałem Paula McCoya z zespołu 12 Stones, uzyskała dwie nominacje do nagrody Grammy, z których jedna zamieniła się w statuetkę za Best Hard Rock Performance. Pod koniec sierpnia numer ten, zupełnie niespodziewanie, dotarł na sam szczyt amerykańskiego iTunes, co spotkało się z dużym entuzjazmem ze strony fanów.

Evanescence łączą siły z Sonnym Sandovalem (P.O.D.) w energetycznym wykonaniu "Bring Me To Life"! [WIDEO]

Zespół jest obecnie w trakcie trasy koncertowej po Ameryce Północnej z grupą Korn - formacje wykonały nawet wspólnie wielki hit nu metalowej kapeli, Freak On A Leash, a teraz, podczas występu w Spokane w stanie Waszyngton doszło do kolejnego muzycznego połączenia!

To właśnie podczas wykonywania Bring Me To Life do Amy Lee dołączył na scenie Sonny Sandoval - wokalista, raper i współzałożyciel formacji P.O.D., która ma na koncie kultowy kawałek Youth of the Nation. Muzyk zarapował część oryginalnie wykonywaną przez Paula McCoya - fani zareagowali na ten energetyczny wykon z dużym ożywieniem, sprawdź wideo!

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)