Emigrate publikuje nowy klip, który został zrealizowany do numeru z Tillem Lindemannem

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=p4bByN3Pd8E

Emigrate publikuje nowy klip, który został zrealizowany do numeru z Tillem Lindemannem

2021-12-22 11:17

Nowy album Emigrate, projektu znanego z Rammstein, Richarda Zvena Kruspe, zatytułowany „THE PERSISTENCE OF MEMORY” ukazał się 5 listopada 2021. Na krążku pojawił się wspólny numer z Tillem Lindemannem, który teraz doczekał się właśnie klipu.

Trzy studyjne albumy „EMIGRATE” (2007), „SILENT SO LONG” (2014) i „A MILLION DEGREES” (2018) dowodzą, że Richard Zven Kruspe to niezwykle kreatywny umysł, który czuje ogromną potrzebę odkrywania nowych dźwięków i ma swoją wizję muzycznej drogi poza Rammstein.

„THE RESISTENCE OF MEMORY” to 9 wyjątkowych utworów, na które składają się pomysły Richarda z ostatnich dwóch dekad. Industrial Rock, Rock z elementami elektronicznymi, a do tego duża dawka zapadających w pamięć melodii – to wszystko znajdą fani na nowym albumie Emigrate. Do sieci trafił kolejny klip z krążka, który został stworzony do wspólnego numeru z Tillem Lindemannem.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Zobaczcie klip Emigrate, gdzie pojawia się Till Lindemann

Wspólny numer Richarda i Tilla nosi tytuł 'Always on my mind' i jak łatwo się domyślić, jest to cover Elvisa Presleya. Till po angielsku? To już było, jednak nie w kontekście Elvisa, z resztą zawsze fajnie posłuchać Richarda i Tilla w duecie. Sprawdźcie sami:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć