Ed Sheeran w Polsce w 2024 roku! Sprawdź wszystkie szczegóły

i

Autor: Charles Sykes/Invision/East News Ed Sheeran w Polsce w 2024 roku! [DATA, MIASTO, BILETY]

Ed Sheeran w Polsce w 2024 roku! Sprawdź wszystkie szczegóły

2023-10-20 9:33

Ed Sheeran zawita z trasą '+ - = ÷ x' do Azji i Europy w 2024 roku. Po wyprzedaniu biletów na koncerty w Warszawie z zeszłego roku, Ed Sheeran wraca do Polski! Teraz planuje wystąpić w Gdańsku. Podczas tego niezwykłego występu będziemy mieli możliwość posłuchania najświeższych utworów z albumów '-ʼ (Subtract) oraz Autumn Variations, które zdobywają uznanie słuchaczy na całym świecie!

Ed Sheeran wyrusza w trasę koncertową będącą kontynuacją jego nieprzerwanych sukcesów koncertowych w Europie z zeszłego roku. Artysta odwiedzi kolejne europejskie miasta i po raz pierwszy zagra koncerty w Azji. Gościem specjalnym będzie Calum Scott. Ta zapowiedź następuje bezpośrednio po niezwykle udanej trasie koncertowej w Stanach Zjednoczonych, gdzie padły frekwencyjne rekordy. Na koncercie w MetLife w New Jersey odnotowano największą liczbę widzów na jednym występie w historii Stanów Zjednoczonych.

W ciągu ostatniego roku Sheeran wydał aż dwie płyty: '-ʼ (Subtract) oraz Autumn Variations, obie zdobyły pierwsze miejsce na listach przebojów na całym świecie. Oba albumy zostały wydane odpowiednio w maju i wrześniu i powstały we współpracy z Aaronem Dessnerem z zespołu The National.

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Ed Sheeran w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

Ed Sheeran +-=÷x Tour

  • Data: 12.07.2024
  • Miejsce: Polsat Plus Arena Gdańsk
  • FAQ

Bilety w sprzedaży na Eventim.pl - start sprzedaży: 26 października 2023.

W poniedziałek na Instagramie @eventimpolska odbędzie się sesja Q&A, podczas której fani będą mogli zadać pytania dotyczące sprzedaży biletów.Wszystkie oficjalne strony internetowe sprzedawców biletów zostaną podane w materiałach promocyjnych trasy oraz na stronie www.edsheeran.com. Organizatorzy apelują o zakup biletów tylko i wyłącznie na tych autoryzowanych platformach, aby uniknąć potencjalnych problemów związanych z oszustwami.

Materiały prasowe Eventim