Ed Sheeran tym razem na scenie z Limp Bizkit! Jak cover klasyka The Who wypadł w takim połączeniu?

i

Autor: Screen z YouTube/ Limp Bizkit Brasil Ed Sheeran zaśpiewał z Fredem Durstem z Limp Bizkit

rockowe newsy

Ed Sheeran tym razem na scenie z Limp Bizkit! Jak cover klasyka The Who wypadł w takim połączeniu?

2024-06-25 13:26

Gdy świat od lat wciąż czeka na efekt współpracy Eda Sheerana z zespołem Cradle of Filth, muzyk chętnie łączy siły z różnymi wykonawcami z szeroko rozumianej sceny rockowej i metalowej. Po Bring Me the Horizon, The Darkness i The Offspring czas na Limp Bizkit! Ed i Fred Durst wykonali razem kultowy cover utworu The Who!

Ed Sheeran to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych i uwielbianych na świecie artystów solowych. Muzyk ma na koncie już siedem płyt, a w tym roku świętuje 10-lecie przełomowego x, z którego pochodzą przeboje Sing, Don't, Thinking Out Loud czy Photograph. Ed wciąż jest w trakcie swojej "trasy matematycznej" w ramach której już za chwilę ponownie zagra w Polsce!

Tym razem artysta zaprezentuje się rodzimym fanom i fankom w Polsat Plus Arenie Gdańsk 12 i 13 lipca. Pierwszy z występów jest już niestety wyprzedany, na stronie organizatora wciąż można jednak znaleźć bilety na drugi z ogłoszonych koncertów.

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Ed Sheeran i Fred Durst z Limp Bizkit w duecie!

Choć Sheeran kojarzony jest przede wszystkim z brzmieniem popowym, to on sam nigdy nie ukrywał, że jest wielkim fanem ciężkich klimatów. Już od co najmniej dwóch lat wiadomo, że Ed pracował nad wspólnym utworem z zespołem Cradle of Filth, nagrał też nową wersję swojego przeboju Bad Habit we współpracy z formacją Bring Me the Horizon, w ostatnich miesiącach pisaliśmy też o jego występach z The Darkness czy The Offspring, w hołdzie dla którego wokalista zrobił sobie nawet specjalny tatuaż!

To nie koniec takich połączeń! Teraz Sheeran pojawił się na scenie u boku Limp Bizkit! Grupa występowała na tegorocznym festiwalu Pinkpop w niedzielę 23 czerwca, a w połowie setu na scenie pojawił się wokalista, z którym to Fred Durst wykonał w duecie kultowe Behind Blue Eyes, czyli cover słynnej kompozycji zespołu The Who. Poniżej znajdziesz nagranie z występu!

Oto zestawienie najdroższych teledysków wszech czasów: