Ed Sheeran

i

Autor: Rex Features/East News

Ed Sheeran pracuje nad metalowymi utworami z Bring Me The Horizon! Kiedy usłyszymy ten materiał?

2022-02-14 10:51

Ed Sheeran kojarzony jest głównie z muzyką popową, jednak może się to niedługo zmienić. Artysta tworzy coś razem z Bring Me The Horizon i poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Ed Sheeran kojarzy się większości z muzyką popową i wielkimi hitami, które zna praktycznie każdy. To się może niedługo zmienić, ponieważ Ed tworzy coś z Bring Me The Horizon. Co to dokładnie będzie? Czy czeka nas radykalna zmiana stylistyki u wokalisty?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Ed Sheeran pracuje nad metalowymi utworami z Bring Me The Horizon! Kiedy usłyszymy ten materiał?

W rozmowie z The Daily Star, Ed Sheeran wyznał, że gdy był dzieciakiem, bardzo dużo słuchał muzyki metalowej, a jego występ z Bring Me The Horizon na BRIT Awards 2022, nie był jednorazową współpracą. Jak wspomniał wokalista, coś więcej jest w planach:

Napiszemy razem kawałek... Granie z Bring Me The Horizon było moim marzeniem. Skontaktowałem się z Olim i mieliśmy coś zrobić, ale nadeszła pandemia, więc musieliśmy to przełożyć. Ale utrzymywaliśmy kontakt - jestem fanem tych chłopaków od dawna. Wiecie, wychowałem się na ciężkiej muzyce i za dzieciaka miałem subskrypcję do Kerranga!

Pozostaje tylko cierpliwie poczekać na efekty tej wyjątkowej współpracy.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu