Dirty Honey zagrają w Polsce w 2024 roku! [DATA, MIASTO, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Dirty Honey w Polsce w 2024 roku! [DATA, MIASTO, BILETY]

Dirty Honey zagrają w Polsce w 2024 roku! Poznaliśmy support - to jeden z najbardziej obiecujących polskich zespołów rockowych!

2024-02-27 9:36

Zespół Dirty Honey powraca do Polski! Gdzie i kiedy dokładnie pojawi się amerykańska formacja? Kto wystąpi w roli supportu? Szczegóły poniżej!

Hard rockowe combo w wielkiej, riffowej konwencji stadionowych tytanów, takich jak Aerosmith i Led Zeppelin, Dirty Honey wyłoniło się z klubowej sceny Los Angeles w 2019 roku z ich samozwańczą debiutancką EP-ką, a dwa lata później z ich pierwszym pełnym albumem. 

Wokalista Marc Labelle, gitarzysta John Notto, basista Justin Smolian i perkusista Corey Coverstone zjedli zęby rozwijając klasyczny hard rockowy dźwięk głęboko związany z wyżej wymienionymi gigantami rocka. Ich debiutancki singiel "Fire Away" z 2018 roku zdobył nieco krajowej popularności, a następnie w 2019 roku ukazała się tytułowa EP-ka, która została wyprodukowana przez weterana rocka Nicka Didia (Pearl Jam, Rage Against the Machine). Singiel "When I'm Gone," stał się pierwszą piosenką niezależnego artysty, która osiągnęła nr 1 na liście Billboard's Mainstream Rock chart. Dirty Honey grali przed The Who, Guns 'N Roses, Slashem i Alter Bridge i byli obowiązkowym punktem programu na największych festiwalach rockowych, takich jak Rocklahoma, Louder Than Life, Heavy MTL i Epicenter.  

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

Dirty Honey w Polsce w 2024 roku! [DATA, MIASTO, BILETY, SUPPORT]

  • 28 lutego 2024
  • Klub Hybrydy, Warszawa
  • Bilety: dostępne na LiveNation.pl.

Jako support przed zespołem wystąpi jedna z największych sensacji rodzimej sceny rockowej ostatnich lat - Dziwna Wiosna!