Dirty Honey wystąpi w Warszawie! Kiedy odbędzie się koncert?

i

Autor: Invision/Invision/East News Dirty Honey w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

Dirty Honey wystąpi w Warszawie! Kiedy odbędzie się koncert?

2023-04-12 12:44

Hard rockowe combo w wielkiej, riffowej konwencji stadionowych tytanów, takich jak Aerosmith i Led Zeppelin, Dirty Honey wyłoniło się z klubowej sceny Los Angeles w 2019 roku z ich samozwańczą debiutancką EP-ką, a dwa lata później z ich pierwszym pełnym albumem. Formacja wystąpi w Warszawie!

Wokalista Marc Labelle, gitarzysta John Notto, basista Justin Smolian i perkusista Corey Coverstone zjedli zęby rozwijając klasyczny hard rockowy dźwięk głęboko związany z wyżej wymienionymi gigantami rocka. Ich debiutancki singiel "Fire Away" z 2018 roku zdobył nieco krajowej popularności, a następnie w 2019 roku ukazała się tytułowa EP-ka, która została wyprodukowana przez weterana rocka Nicka Didia (Pearl Jam, Rage Against the Machine). Singiel "When I'm Gone," stał się pierwszą piosenką niezależnego artysty, która osiągnęła nr 1 na liście Billboard's Mainstream Rock chart. Dirty Honey grali przed The Who, Guns 'N Roses, Slashem i Alter Bridge i byli obowiązkowym punktem programu na największych festiwalachrockowych, takich jak Rocklahoma, Louder Than Life, Heavy MTL i Epicenter.

Podczas swojej pierwszej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, zespół wyprzedał wszystkie bilety. Dirty Honey onownie współpracowali z producentem Nickiem DiDia (Rage Against the Machine, Pearl Jam) przy tworzeniu ich debiutanckiego albumu, który oddaje dynamikę i energię ich występów na żywo. Nowy album zespołu rzeczywiście rozwija ich dotychczasowy dorobek, napędzany przez palący singiel przewodni "California Dreamin'", który opowiada o wzlotach i upadkach życia, nawet w raju. Zespół stworzył znakomite piosenki, wykorzystując swoje mocne strony: seksowny, bluesowy, nieprzyjemny rock'n'roll, melodyjny hard rock i uduchowiony blues-rock z lat 70.

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!

Dirty Honey w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

  • 11.06.2023 – WARSZAWA – KLUB HYBRYDY
  • BILETY W SPRZEDAŻY OD 13 KWIETNIA 2023 - NA LIVENATION.PL