Depeche Mode

i

Autor: Materiały prasowe- fot. Anton Corbijn

Depeche Mode z nowym teledyskiem! Formacja już za miesiąc zagra w Polsce dwa koncerty

2024-01-30 10:00

Panowie z Depeche Mode wciąż pozostają w erze "Memento Mori". Grupa nadal jest w trakcie światowej trasy koncertowej, w ramach której teraz powróciła do Europy i zagra także w Polsce - i to dwa koncerty! A to nie wszystko - światło dzienne ujrzał nowy teledysk formacji do kolejnego singla z płyty - to faworyt fanów!

Choć wielu fanów wyraziło obawę, że po śmierci Andy'ego Fletchera zespół Depeche Mode zakończy działalność, to tak się nie stało. W składzie pozostali Dave Gahan i Martin Gore, którzy w październiku 2022 roku oficjalnie zapowiedzieli nowy album i ogłosili szczegóły światowej trasy koncertowej. Płyta pod tytułem Memento Mori ujrzała światło dzienne w marcu ubiegłego roku, a jej wydanie poprzedzone było singlami Ghosts Again i My Cosmos Is Mine, które dziś już cieszą się statusem koncertowych faworytów. Co prawda za chwilę od premiery wydawnictwa minie rok, grupa wciąż jest jednak w trakcie trasy i erze jego promocji.

Depeche Mode - przełomowe single zespołu / Eska Rock

Nowy teledysk Depeche Mode!

Po poprzednich singlach, poza dwa wymienionymi wyżej także Wagging Tongue, Speak to Me i My Favourite Stranger, przyszedł czas na kolejny! Tym razem formacja postawiła na kompozycję Before We Drown, która jest prawdziwym faworytem fanów, jeśli chodzi o utwory z Memento Mori. Idąc śladem poprzednich klipów, teledysk został utrzymany w odcieniach czerni i bieli, a za jego reżyserię odpowiada stały współpracownik Depeche Mode - Anton Corbijn. Zobacz obrazek poniżej!

Depeche Mode już za chwilę wrócą do Polski!

Grupa już odwiedziła nasz kraj w ramach promocji nowej płyty - mowa o sierpniowych występach w Warszawie i Krakowie, jednak wygląda na to, że wyjątkowo spodobało się jej granie w Polsce! Depeche Mode już za chwilę do nas powrócą, by dwukrotnie wystąpić w łódzkiej Atlas Arenie! Pokazy odbędą się 27 i 29 lutego, a bilety na nie wciąż są dostępne w sprzedaży.