Depeche Mode prezentuje intymny teledysk do My Favourite Stranger

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Anton Corbijn Depeche Mode prezentuje „My Favourite Stranger”

Depeche Mode wybiera "My Favourite Stranger" na kolejny singiel! Wyjątkowe teledyski już dostępne!

2023-10-01 17:06

Depeche Mode ujawnia dwa uderzająco odmienne aspekty wizualne utworu „My Favourite Stranger” – kolejnego singla z uznanego albumu „Memento Mori”!

Pierwszy z nich to oficjalny teledysk w reżyserii Antona Corbijna, który miał swoją premierę 21 września. Klip zabiera widzów w podróż do nieznanego celu wraz z enigmatyczną postacią skrywającą pewną tajemnicę.

Depeche Mode - przełomowe single zespołu / Eska Rock

"My Favourite Stranger" w wersji live!

Teraz zespół podzielił się „My Favourite Stranger (Vinegar Hill Sessions)” – trzecim wykonem z serii intymnych aranżacji nagranych w studio Vinegar Hill na Brooklynie.

Depeche Mode nadal w trasie!

Zespół rozpoczął niedawno trzeci etap trasy Memento Mori World Tour. Trasa obejmie areny w całej Ameryce Północnej. Zimą Depeche Mode powróci do Europy. 27 i 29 lutego 2024 roku zawita do łódzkiej Atlas Areny. Bilety wciąż są w sprzedaży.

Depeche Mode, którzy sprzedali ponad 100 milionów płyt i zagrali dla ponad 35 milionów fanów na całym świecie, pozostają nieustannie rozwijającą się i wyjątkowo wpływową siłą w muzyce.

24 marca, wraz z rozpoczęciem trasy, zespół wydał docenioną przez krytyków piętnastą studyjną płytę „Memento Mori” – pierwszą w dwuosobowym składzie (Dave Gahan i Martin Gore) po tragicznej śmierci współzałożyciela zespołu, Andrew „Fletcha” Fletchera w 2022 roku. Ze sprzedanymi już ponad dwoma milionami biletów, 110-dniowa trasa jest jedną z największych w historii Depeche Mode. Ogromne zainteresowanie występami skłoniło ich do przedłużenia trasy.