Depeche Mode w “Solo” Blanki? Ta przeróbka występu zespołu podbija Internet!

i

Autor: MRyan Jenkinson/Story Picture Agency/Shutterstock/Rex Features/East News/Matrix Media Group/face to face/action press/Reporter Depeche Mode w przeróbce "Solo' Blanki

Depeche Mode w “Solo” Blanki? Ta przeróbka występu zespołu podbija Internet!

2023-05-12 12:27

W czwartek wieczorem miał miejsce drugi półfinał tegorocznej Eurowizji, w którym wystąpiła także nasza reprezentantka, Blanka. Wokalistce udało się podbić serca europejskiej publiczności, dzięki czemu pojawi się ona także w sobotnim finale. Jej przebój "Solo" za to stał się hitem Internetu i doczekał się licznych przeróbek, w tym takiej, z udziałem Depeche Mode!

Cała Europa żyje dziś przede wszystkim jednym wydarzeniem - trwa właśnie tydzień eurowizyjny! Za nami już oba półfinały, dzięki czemu wiemy, przedstawiciele których państw zagrają w wielkim finale. W czwartek 11 maja miał miejsce drugi półfinał, w którym wystąpiła także reprezentantka Polski. Blanka i jej hit Solo cieszą się coraz większą popularnością, dzięki czemu wokalistka, głosami widzów, wystąpi także w sobotnim finale! Wydarzenie odbędzie się już 13 maja i rozpocznie się o godzinie 21:00. 

Depeche Mode - przełomowe single zespołu / Eska Rock

Depeche Mode i "Solo" Blanki!

Numer Solo cieszy się coraz większą popularnością na terenie Europy, kawałek szczególnie upodobali sobie użytkownicy Internetu. Coraz głośniej jest o trendzie, w którym klasyczne kompozycje różnych gatunków przerabiane są, tak, by wybrzmiał w nich właśnie hit Blanki. Moda nie ominęła nawet Depeche Mode!

W social mediach profilu satyrycznego Weź przestań, bo się poryczę (@bosieporyczepojawiło się wideo, przedstawiające zespół na nagraniu w ramach jednego z bardzo wczesnych występów. Choć całość opatrzona jest charakterystycznym brzmieniem I Just Can't Get Enough, to gdy przychodzi czas na partię wokalną Dave'a Gahana, zamiast słów tego klasyka, słyszymy pierwsze wersy... Solo Blanki! Całość daje naprawdę komiczny efekt - sprawdź poniżej!