Depeche Mode na drugim koncercie w Polsce w 2023 roku w ramach Memento Mori Tour - BILETY. Gdzie i kiedy kupić?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Sven Darmer Bilety na drugi koncert Depeche Mode w Polsce w 2023 roku

Depeche Mode na drugim koncercie w Polsce w 2023 roku w ramach "Memento Mori Tour" - BILETY. Gdzie i kiedy kupić?

2023-07-24 10:01

Panowie z Depeche Mode nie mają sobie równych! Zespół postanowił zaliczyć powrót w wielkim stylu i zamierza spędzić ze swoimi fanami jak najwięcej czasu, stąd pojawiające się ogłoszenia o kolejnych datach koncertów. Początkowo nie obejmowały one Polski - aż do teraz! W poniedziałek 17 października ogłoszono, że grupa zagra w naszym kraju aż DWA koncerty! Kiedy rusza sprzedaż biletów na drugą datę?

Zespół Depeche Mode sporo przeszedł w ostatnim czasie. 26 maja b.r. do wiadomości publicznej podano informację o śmierci współzałożyciela, klawiszowca i kompozytora grupy, Andy'ego Fletchera. Niemal natychmiast fani grupy zaczęli sobie zadawać pytanie o dalszą przyszłość formacji, czy jest możliwe jej dalsze istnienie bez Andy'ego w składzie. Dave Gahan i Martin Gore początkowo milczeli w tej sprawie, jednak pod koniec sierpnia udostępnili w social mediach Depeche Mode swoje zdjęcie ze studia nagrań.

Wszystko stało się jasne we wtorek 4 października - to wtedy odbyła się konferencja w Berlinie, na której Panowie ogłosili monumentalną, światową trasę koncertową, na której promować będą nowy album, nad którym pracowali przez ostatnie lata. Płyta Memento Mori ukaże się w marcu 2023 roku, wtedy także Panowie rozpoczną serię występów, w ramach której zawitają także do Polski - i to na dwa koncerty! Pierwszy z nich odbędzie się 2 sierpnia 2023 roku na warszawskim Stadionie Narodowym, drugi zaś 4 sierpnia w krakowskiej TAURON Arenie. Druga data została dodana niespodziewanie w poniedziałek 17 października - kiedy rusza sprzedaż biletów?

Depeche Mode na drugim koncercie w Polsce w 2023 roku w ramach "Memento Mori Tour" - BILETY. Gdzie i kiedy kupić?

Przedsprzedaż biletów na krakowski koncert dla klientów Ticketmaster została zaplanowana na wtorek 18 sierpnia, na godzinę 10:00. Sprzedaż ogólna zaś ruszy w środę 19 października, także o godzinie 10:00. Jak prezentują się ceny na krakowski koncert? Nieco różnią się one od tych na PGE Narodowy - za bilet na płytę należy zapłacić tyle samo, 345 zł, jednak cena wejściówek na trybuny waha się od 285 do 690 zł. 

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe
Sonda
Wybierasz się na koncerty Depeche Mode?