Depeche Mode

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Anton Corbijn

Depeche Mode - godzina. Jak prezentuje się czasowy rozkład koncertu w Krakowie?

2023-08-04 9:29

Po pięciu latach od ostatnich koncertów, do Polski powrócili Panowie z Depeche Mode. Dave Gahan i Martin Gore grają w naszym kraju po raz pierwszy bez współzałożyciela Andy'ego Fletchera w składzie. Formacja zawitała już do Warszawy i właśnie zmierza do Krakowa - znany jest już rozkład godzinowy wydarzenia. Jak prezentuje się timing?

Polscy fani nie kryli radości, gdy w październiku ubiegłego roku Dave Gahan i Martin Gore oficjalne potwierdzili, że zamierzają kontynuować działalność jako Depeche Mode po śmierci współzałożyciela Andy'ego Fletchera. Muzycy ogłosili wtedy światową trasę koncertową i zapowiedzieli album Memento Mori, który ukazał się w marcu tego roku i jest obecnie jednym z najchętniej kupowanych albumów w naszym kraju pierwszej połowy 2023 roku. W ramach "Memento Mori Tour" Dave i Martin z zespołem zagrali już rewelacyjny występ w Warszawie i właśnie zmierzają do Krakowa, by tam wystąpić już w piątek 4 sierpnia. Panowie zaprezentują nowy materiał i klasyczne przeboje na żywo, po pięcioletniej przerwie od występów w naszym kraju. Komuś było nie po drodze z tymi datami? Nic straconego! Formacja już ogłosiła, że powróci do Polski na dwa występu już 27 i 29 lutego 2024 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

ZOBACZ TAKŻE: Celebracja muzycznej legendy Depeche Mode. Relacja z koncertu w Warszawie

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe

Depeche Mode w Warszawie i Krakowie w sierpniu 2023 roku - harmonogram godzinowy

Warszawski koncert już co prawda za nami, ale zostało jeszcze spotkanie w Krakowie! Znany jest rozkład godzinowy tego pokazu. Timing prezentuje się następująco:

Kraków, 4 sierpnia TAURON Arena

  • 18:00 OTWARCIE BRAM
  • 19:45 HOPE
  • 20:45 DEPECHE MODE