Depeche Mode

i

Autor: Materiały prasowe- fot. Anton Corbijn

Depeche Mode - CZASÓWKA koncertu w Łodzi. O której godzinie zaczyna się występ?

2024-02-28 8:40

Nadchodzące dni z pewnością upłynął nam pod znakiem i w towarzystwie brzmienia Depeche Mode. Zespół przez najbliższe dni będzie obecny na terenie Łodzi, gdzie zagra dwa koncerty - we wtorek 27 lutego i w czwartek 29 lutego. Jak prezentuje się harmonogram godzinowy pokazów? O której na planowo na scenę ma wejść główna gwiazda imprezy?

Od półtora roku o zespole Depeche Mode nie przestaje być głośno. Formacja w październiku 2022 roku ogłosiła światową trasę koncertową i zapowiedziała wydanie pierwszego albumu od momentu śmierci współzałożyciela, Andy'ego Fletchera. Już za kilka tygodni minie rok od premiery świetnie przyjętego przez rynek krążka Memento Mori i rozpoczęcia serii promujących go występów. Już w ubiegłym roku Depeche Mode dotarli do naszego kraju na dwa pokazy: w Warszawie i Krakowie. Dość szybko grupa zdecydowała się na powrót, tym razem jednak na dwa koncerty do łódzkiej Atlas Arenie. Pierwszy pokaz miał miejsce we wtorek 27 lutego, drugi odbędzie się dwa dni później, w czwartek 29 lutego.

Depeche Mode - przełomowe single zespołu / Eska Rock

Depeche Mode - o której godzinie początek koncertu w Łodzi?

Na obu pokazach w roli supportu prezentuje się zespół Humanist. A jak w związku z tym wyglądaczasówka pokazu? O której występ planowo rozpocząć ma support, a o której godzinie scenę przejmą gwiazdy wieczoru, czyli Dave Gahan i Marton Gore z zespołem? Poniżej harmonogram godzinowy, zgodny dla obu dni występów. Uwaga! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 19:45 HUMANIST
  • 20:45 Depeche Mode

Sprawdź się przy tej okazji w quizie o Depeche Mode!

Depeche Mode - jak dobrze znasz angielską legendę muzyki? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Pod jaką nazwą początkowo działał zespół?