Def Leppard i Mötley Crüe ZAGARJĄ w Polsce w 2023 roku! Zespoły ogłosiły światową trasę koncertową

i

Autor: Materiały prasowe Kolejne gwiazdy wystąpią w Polsce w 2023 roku!

Def Leppard i Mötley Crüe ZAGARJĄ w Polsce w 2023 roku! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-10-20 16:33

Niedługo po udanym tournée w Ameryce Północnej, na które sprzedano 1,3 miliona biletów, legendy rocka Def Leppard i Mötley Crüe zapowiadają światową trasę „The World Tour”. 31 maja 2023 roku artyści zawitają do krakowskiej TAURON Areny.

Wyprodukowana przez Live Nation trasa rozpocznie się w sobotę, 18 lutego 2023, w Meksyku. Oba zespoły udadzą się do Europy w maju. Trasa obejmie koncert w Polsce, a także przystanek na kultowym stadionie Wembley w Londynie.

Po powrocie w trasę i koncertach w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie, jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy przenieść tę ogromną stadionową trasę do największych miast na całym świecie. Europejska część tournée wystartuje w Sheffield, czyli tam, gdzie 45 lat temu wszystko się zaczęło. Nie możemy doczekać się, aż wkrótce was zobaczymy! – powiedział Joe Elliott z Def Leppard.

Świetnie bawiliśmy się, grając tego lata w Ameryce Północnej i naprawdę nie możemy się doczekać, aby zagrać koncerty dookoła świata z „The World Tour” w 2023 roku. Crüeheads w Ameryce Łacińskiej i Europie: przygotujcie się! Przyjedziemy do was w przyszłym roku i nie możemy się doczekać, aż w końcu zobaczymy was ponownie - dodaje Mötley Crüe.

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe

Def Leppard i Mötley Crüe ZAGARJĄ w Polsce w 2023 roku! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zespoły zawitają do naszego kraju 31 maja 2023 roku, by wspólnie wystąpić w krakowskiej TAURON Arenie. Jak prezentuje się harmonogram sprzedaży iletów? Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 27 października od godz. 10:00, bilety trafia do sprzedaży ogólnej w piątek 28 października od godz. 10:00.