Def Leppard - 5 ciekawostek o albumie Hysteria | Jak dziś rockuje?

i

Autor: Materiały prasowe Ciekawostki o albumie "Hysteria" Def Leppard

Def Leppard i Mötley Crüe na koncercie w Polsce! Szczegóły wydarzenia! [DATA, MIEJSCE, BILETY, CZASÓWKA]

2023-05-30 10:45

Def Leppard i Mötley Crüe idą za ciosem po największej północnoamerykańskiej trasie stadionowej w 2022 roku, na którą sprzedano ponad 1,3 miliona biletów. Ikony rocka wyruszyły w świat w ramach wspólnej trasy „The World Tour"!

Wyprodukowana przez Live Nation trasa rozpoczęła się w sobotę, 18 lutego 2023, w Meksyku. Oba zespoły przybyły się do Europy w maju. Trasa obejmie koncert w Polsce, a także przystanek na kultowym stadionie Wembley w Londynie.

Def Leppard zaprasza na koncert w Polsce! / Eska Rock

Po tym, jak w końcu wróciliśmy do koncertowania i odbyliśmy obszerną letnią trasę w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w tym roku, jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że w 2023 roku znów wystąpimy na stadionach w największych miastach na całym świecie… Nie możemy się doczekać, żeby wkrótce was tam zobaczyć! - powiedział Joe Elliott z Def Leppard.

Świetnie bawiliśmy się, grając tego lata w Ameryce Północnej i naprawdę nie możemy się doczekać, aby zagrać koncerty dookoła świata z „The World Tour” w 2023 roku. Crüeheads w Ameryce Łacińskiej i Europie: przygotujcie się! Przyjedziemy do was w przyszłym roku i nie możemy się doczekać, aż w końcu zobaczymy was ponownie - dodaje Mötley Crüe.

Def Leppard i Mötley Crüe ZAGARJĄ w Polsce w 2023 roku! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zespoły zawitają do naszego kraju 31 maja 2023 roku, by wspólnie wystąpić w krakowskiej TAURON Arenie. W sprzedaży wciąż dostępne są bilety! Można je zakupić na stronie organizatora.

"The World Tour" w Krakowie - Timing

Jak prezentuje się czasówka koncertu? Poniżej oficjalna czasówka:

  • 17:00 otwarcie drzwi
  • 18:30 PULL THE WIRE
  • 19:30 Mötley Crüe
  • 21.30 Def Leppard