Dee Snider

i

Autor: Rex Features/East News

Wiadomości

Dee Snider (Twister Sister) wskazał na frontmana wszech czasów. Wybór jest totalnym zaskoczeniem

Dee Snider, wokalista grupy Twisted Sister, postanowił w mediach społecznościowych podzielić się swoim zdaniem w temacie wyboru najlepszego frontmana wszech czasów. Jego wskazanie do tych oczywistych nie należy.

Dee Snider wskazał na frontmana wszech czasów

Kto jest najlepszym frontmanem w historii? Nie jest to, rzecz jasna, proste pytanie. Każdy z nas ma bowiem swojego faworyta. Jedni by wskazali na Freddiego Mercury'ego, inni na Bruce'a Dickinsona, a i pewnie nie zabrakłoby takich osób, które stwierdziłyby, że zwycięzcą powinien zostać James Hetfield. Jedno jest natomiast pewne: odpowiednich kandydatów zdecydowanie nie brakuje. 

Swojego faworyta ostatnio postanowił wytypować Dee Snider, wokalista formacji Twisted Sister. Muzyk odpowiedział na pytanie, które zadała jedna z użytkowniczek serwisu X (dawniej Twitter). Brzmiało ono następująco: "Czy Robert Plant to najlepszy frontman wszech czasów?". Snider nie zgodził się z tym. 

Sting Eska Rock

To niesamowity wokalista. Ale czy świetny frontman? On ledwo rozmawiał z publicznością. [...] Najlepszy w historii jest James Brown! – odpowiedział. 

Oczywiście, jak się można było łatwo domyślić, wskazanie Snidera na Browna spotkało się z dużym odzewem użytkowników, którzy obserwują w serwisie X wokalistę Twisted Sister. Jego fani również typowali swoich faworytów. 

W ubiegłym roku Snider również w mediach społecznościowych wspominał o tym, że James Brown był wspaniałym frontmanem. – Istnieje wspaniały film dokumentalny o Jamesie Brownie (wyprodukowany przez Micka Jaggera), który otworzył mi oczy na to, że był jak "zabójcza broń". A kontrola tłumu? Dał koncert w Bostonie w noc śmierci MLK [Martina Luthera Kinga - przyp. red.]. Kiedy wybuchły zamieszki, zjednoczył tłum oraz policję! FRONTMAN!

Oto 5 ciekawostek o albumie "Stay Hungry" od Twisted Sister: