Twisted Sister

i

Autor: EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Wiadomości

Twisted Sister ponownie powróci? Dee Snider zabrał głos

Czy jest szansa, że w niedalekiej przyszłości formacja Twisted Sister ponownie powróci? Na ten temat wypowiedział się ostatnio Dee Snider. Wokalista grupy nie wykluczył w 100 procentach takiej możliwości.

Twisted Sister ponownie powróci?

W ubiegłym roku formacja Twisted Sister zagrała jeden specjalny koncert z okazji wprowadzenia do Metal Hall of Fame (to metalowy odpowiednik Rock & Roll Hall of Hame). Przypomnijmy, że zespół, na którego czele stał Dee Snider, w 2016 roku oficjalnie zakończyła swoją działalność. Powodem była m.in. śmierć wieloletniego perkusisty A.J. Pero. 

Czy amerykańska formacja jeszcze kiedyś powróci na scenę? Ostatnio o tę kwestię został zapytany wspomniany Snider. 

Od tej piosenki zaczął się rock'n'roll? Historia powstania utworu "Maybelline"

W związku z wycofywaniem się zespołów na emeryturę, oferty, aby one powróciły stają się coraz większe. Przeszliśmy na emeryturę w 2016 roku. Nie graliśmy osiem lat i nie mamy zamiaru wracać. Ale... jak to mówi mój ojciec: wszystko, co jest przed "ale" to bzdury. W pewnym momencie trzeba powiedzieć: "No cóż, jak mogę temu odmówić?". Czy powrót będzie już teraz? Nie. Czy jest blisko? Tak. Rozmawiamy. Rozmowa zeszła z poziomu "nigdy" na poziom "w przypadku, gdy złożą nam ofertę nie do odrzucenia, to jaki będzie plan" – powiedział, w podcaście "The Hook Rocks!", wokalista Twisted Sister. 

Dodał także, że wszyscy w zespole są przyjaciółmi. – Wszyscy ze sobą rozmawiamy, kochamy się nawzajem. I to była jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie wynikły z naszego ponownego spotkania po raz pierwszy. Udało nam się odbudować przyjaźnie. Właśnie dlatego w ogóle chciałem to zrobić, wracając ostatnim razem… W każdym razie zobaczymy, co się stanie

Grupa Twisted Sister powstała w 1972 roku. Doszło do jej rozwiązania szesnaście lat później, w 1988. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych na krótko zespół powrócił, ale dopiero w 2003 roku doszło do prawdziwej reaktywacji. Dalsza działalność, tak jak już zostało to wspomniane, stanęła pod znakiem zapytania po śmierci A. J. Pero w marcu 2015. 

Najpopularniejsze rockowe albumy na Spotify. Oto TOP10: