Legendarna artystka chciałaby współpracować z Johnnym Deppem: „Jest moim wymarzonym partnerem”

i

Autor: Wikimedia Commons - fot. matsubokkuri Liderka Blondie marzy o pracy z Johnnym Deppem

wypowiedzi muzyków

Debbie Harry chciałaby współpracować z Johnnym Deppem: „Podziwiam go”

2024-06-28 13:22

Zdaje się, że Johnny Depp na dobre wrócił na firmament światowego show biznesu. Aktor nie tylko ma za sobą udział w nowej produkcji, ale także powrócił do zajmowania się reżyserią, wciąż oczywiście działa muzycznie. Okazuje się do tego wszystkiego, że o współpracy z nim marzy legenda post punku lat 70.

Johnny Depp przez dobre kilka lat był na cenzurowanym, gdy jego była żona, aktorka Amber Heard, oskarżyła go o przemoc fizyczną i psychiczną w czasie trwania ich związku. Para regularnie spotykała się w sądach, oskarżając się wzajemnie o znęcanie się i oczernianie w mediach, aż w końcu w 2022 roku doszło do niezwykle głośnej, transmitowanej na całym świecie sprawy, podczas której na jaw wyszły mroczne strony małżeństwa pary aktorów. Depp pozwał Heard o zniesławienie, a ława przysięgłych orzekła na jego korzyść.

Po tym zdarzeniu aktor i muzyk zdaje się na dobre wrócił do show biznesu, choć raczej tego europejskiego, o czym mówi otwarcie stwierdzając, że w Ameryce jest skreślony. Johnny Depp rok temu wrócił do grania, wcielając się w Ludwika XV w filmie Kochanica króla Jeanne du Barry. Niedawno zaś zakończyły się zdjęcia do filmu Modi, za kamerą którego stanął Depp. Wciąż nie zwalnia on tempa, jeśli chodzi o karierę muzyczną i działa w zespole Hollywood Vampires.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Debbie Harry i Johnny Depp?

Co prawda nie brak głosów, że Depp ma w sobie dużo więcej pasji i chęci, niż talentu, on sam jednak zdaje się nic sobie z tego nie robić i skupia się na robieniu swojego. Do tego właśnie okazało się, że mimo złej sławy, jeśli chodzi o podejście do kobiet (choć nie wszystkie byłe partnerki Deppa się z tym zgadzają), o współpracy z nim marzy prawdziwa muzyczna legenda!

Debbie Harry w wywiadzie dla "Metro" została poproszona o wskazanie, z kim ze świata kina i telewizji bardzo chciałaby współpracować. Artystka po krótkim namyśle wskazała właśnie na Deppa! Liderka grupy Blondie mówi dalej, że od lat podziwia go, a nawet niedawno rozmawiała ze swoją ekipą o aktorze! Debbie zaznacza, że nie ma na myśli żadnego konkretnego projektu, jednak z jej słów wynika, że myśli ona bardziej o czymś związanym z filmem, niż muzyką.

Właśnie rozmawiałam z jednym z członków naszej ekipy o Johnnym Deppie - kimś, kogo zawsze podziwiałam. Jest bardzo długa lista reżyserów i aktorów, z którymi chciałabym pracować. Nie myślałam o niczym konkretnym. Z pewnością chciałbym zagrać jedną z głównych ról w jakiejś dużej produkcji, ale wiem, że wszystkim innym w branży zależy na tym samym. Myślę, że pracowałam już z kilkoma wspaniałymi reżyserami, więc naprawdę to cenię - mówi Debbie Harry w wywiadzie.

Oto nasz wybór kobiecych płyt wszech czasów:

Listen on Spreaker.