Dawid Podsiadło

i

Autor: Mateusz Ochocki / KFP/ REPORTER

Dawid Podsiadło przekłada koncerty i zapowiada nową płytę. Kiedy premiera?

2021-08-19 16:24

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Dawid Podsiadło przekazał swoim fanom dwie wiadomości - jedną dobrą, drugą złą. Zła dotyczy kolejnego przełożenia stadionowych koncertów, natomiast dobra premiery nowej płyty wokalisty.

Dawid Podsiadło zapowiedział nowy album, czym całkowicie zaskoczył swoich wielbicieli. Polski wokalista rzadko udziela się w mediach społecznościowych, ale gdy już coś napisze, to jest to prawdziwy news. Artysta za pośrednictwem Facebooka poinformował fanów o konieczności przełożenia stadionowych koncertów, które wstępnie miały mieć miejsce w 2020 roku. Pandemia pokrzyżowała jednak plany artysty, a sytuacja epidemiologiczna wciąż nie pozwala na zorganizowanie zaplanowanych show. Piosenkarz poprosił o niezwracanie biletów i wytrzymanie jeszcze kilku miesięcy. Pod koniec wpisu podzielił się jednak bardzo ekscytującą wieścią.

QUIZ. Dawid Podsiadło to twój idol? W takim razie komplet punktów to twój OBOWIĄZEK

Pytanie 1 z 10
W jakim programie muzycznym objawił się talent piosenkarza?

Dawid Podsiadło - nowa płyta

Zaplanowane na 2022 koncerty będą zawierać piosenki z nadchodzącego albumu Dawida! Taką informację piosenkarz zawarł na końcu swojego obszernego wpisu opublikowanego w mediach społecznościowych.

Jeśli chcielibyście mieć uśmiech po tych informacjach, to mogę jedynie powiedzieć, że tęsknię do Was i zdradzić Wam, że gdy już się na tych stadionach spotkamy, to będziemy mogli się cieszyć nowym albumem. Który tam będzie. Wyśpiewywany. (to chyba pierwsze takie publiczne ogłoszenie o nowej płycie - sam się podekscytowałem.) - napisał.

Na ten moment nie są znane jednak żadne szczegóły dotyczące wydawnictwa.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś