David Ellefson zagra w Polsce w 2024 roku! Muzyk idzie na solo!

i

Autor: Admedia/insight media/INSIGHT MEDIA/REPORTER Były basista Megadeth w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

David Ellefson zagra w Polsce w 2024 roku! Muzyk idzie na solo!

2023-11-08 12:17

Po dość gęstym pożegnaniu się z zespołem Megadeth, David Ellefson nie ma zamiaru zwalniać tempa! Legendarny basista od początku angażuje się w liczne projektu, skupia się także na solowej działalności. Artysta przygotowuje się do wyruszenia w trasę koncertową, w ramach której wystąpi także w Polsce!

David Ellefson po raz kolejny pożegnał się z grą w zespole Megadeth w maju 2021 roku. Wszystko to przebiegało w atmosferze skandalu, gdy na jaw wyszło, że basista wymieniał wiadomości o charakterze erotycznym z jedną z fanek, choć pozostawał w związku małżeńskim. Początkowo świat obiegły wieści, że kobieta jest nieletnia, co jednak szybko zdementowała sama zainteresowana. Zapewniła ona, że wszystko odbywało się za jej pełną zgodą, a upublicznione wiadomości zostały jej wykradzione. Dave Mustaine nie miał jednak litości i zdecydował się wyrzucić współzałożyciela Megadeth ze składu. Po tym zdarzeniu Ellefson szybko rzucił się w wir innych projektów, założył zespoły The Lucid, Dieth, Kings Of Thrash, zamierza także skupić się na solowej działalności.

Megadeth - najsłynniejsze numery legendy thrash metalu / Eska Rock

Dave Ellefson w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

To właśnie w ramach tej części swojej kariery, muzyk wyruszy w przyszłym roku w trasę koncertową! Towarzyszyć będą mu na niej włoski gitarzysta i dyrektor muzyczny Andy Martongelli, perkusista Roberto Pirami, gitarzysta Walter Cianciusi i wokalista Titta Tani. W takim składzie Dave zawita także do Polski! Basista zagra 14 marca 2024 roku w Bochni w Kino Regis. Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji na temat sprzedaży biletów na wydarzenie. Najważniejsze informacje pojawiać się będą na oficjalnej stronie trasy.