Foo Fighters zamieniają się w Dee Gees w teledysku 'You Should Be Dancing'

i

Autor: screen: https://youtu.be/p4DeaXf1FzE

Dave Grohl opowiedział o swoim problemie ze słuchem, który podczas pandemii się nasilił

2022-02-18 12:40

Dave Grohl jest jednym z tych artystów, który może być uznawany za weterana sceny. Trudno się dziwić, Dave ma na koncie występy w legendarnej Nirvanie oraz sukcesy z Foo Fighters. Niestety, odbiło się to na jego słuchu.

Dave Grohl jest jedną z tych postaci w świecie rocka, którego można nazwać weteranem. Artysta ma za sobą grę z Nirvaną oraz wiele lat występów z Foo Fighters, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Niestety, lata grania odbiły się także na słuchu artysty, który po latach przyznaje, że jego słyszenie jest osłabione, a w czasie pandemii jest jeszcze trudniej.

Co tam w środku gra? Nirvana

Dave Grohl opowiedział o swoim problemie ze słuchem, który podczas pandemii się nasilił

W wywiadzie dla Howarda Sterna, Dave przyznał, ze od lat zmaga się problemami ze słuchem, które wywołane są wieloletnim graniem:

Niedawno poszedłem do lekarza, żeby przeczyścić uszy. Nie badałem ich od dłuższego czasu. Wiem, co powiedzą: „Masz uszkodzony słuch, bardziej w lewym uchu niż w prawym”. Lewe ucho mam gorsze od prawego, bo gdy gram na bębnach, talerz i odsłuch mam z lewej strony. Gdybyś siedział obok mnie w zatłoczonej restauracji, nie rozumiałbym ani jednego słowa, co do mnie mówisz. To jest najgorsze. W pandemii najgorsze jest to, że ludzie noszą maski, a ja od 20 lat czytałem z ruchu warg. Kiedy ktoś do mnie podchodzi i mruczy przez maskę mówię: „Jestem muzykiem rockowym. Nie słyszę cię”.

Wkrótce ukaże się film 'Studio 666', który będzie horrorem wyreżyserowanym przez zespół.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu