Daria Zawiałow zdradziła szczegóły wspólnego numeru z Dawidem Podsiadło. Co powiedział wokalista o tekście?

i

Autor: Materiały prasowe

Daria Zawiałow zdradziła szczegóły wspólnego numeru z Dawidem Podsiadło. Co powiedział wokalista o tekście?

2021-06-21 11:09

Daria Zawiałow wydała dosłownie przed chwilą album 'Wojny i noce', gdzie gościnnie możemy usłyszeć także Dawida Podsiadło.

Daria Zawiałow wróciła z nowym albumem, którego tytuł to 'Wojny i noce' i który jest bardzo dobrze przyjmowany przez fanów i krytykę. Oczywiście, premiera nowego albumu, to także sporo wywiadów, z których można dowiedzieć się szczegółów związanych z nagraniami albumu. Artystka zdradziła, jak wyglądały kulisy powstawania wspólnego numeru z Dawidem Podsiadło.

Wywiadówka - Kasia Lins

Daria Zawiałow zdradziła szczegóły powstawania numeru z Dawidem Podsiadło

Jak przyznała wokalistka w wywiadzie dla 'Teraz ROCKa', Dawid miał napisać sam swój tekst, jednak doszedł do wniosku, że jej słowa pasują idealnie:

Dawid stwierdził, że niczego tam nie można dodać ani odjąć. Namawiałam go wręcz, żeby coś napisał, ale nie ukrywam, że miło mi się zrobiło, kiedy powiedział, że ten tekst jest piękny w swojej oryginalnej wersji! Dawid i tak wniósł ogrom do tego utworu – od początku słyszałam tam jego niesamowitą barwę i niepowtarzalną charyzmę. Fajnie, że zrobiliśmy coś innego, bo jesteśmy znani z tego, że gramy raczej mocno, śpiewamy mocno. „Za krótki sen” jest delikatnym utworem, którego nasi słuchacze chyba po nas nie oczekiwali.

Przypomnijmy, że Daria Zawiałow pojawi się na trasie Męskie Granie 2021