Czy Rob Halford przejdzie na emeyturę? Lider Judas Priest opowiedział o planach

i

Autor: screen: https://youtu.be/vMU804-bjQA

Czy Rob Halford przejdzie na emeyturę? Lider Judas Priest opowiedział o planach

2021-11-08 11:28

Rob Halford jest uznawany za jednego z prawdziwych bogów metalu, który jest na scenie od 50 lat. Wszyscy zastanawiają się, kiedy Rob będzie chciał przejść na emeryturę, na co lider Judas Priest zareagował komentarzem.

Rob Halford jest obecny na scenie metalowej praktycznie od zawsze i wygląda na to, że raczej nie śpieszy mu się na zasłużoną emeryturę. Jednak, cały czas pojawiają się pytania o ewentualne zakończenie kariery i pożegnanie ze sceną. W końcu sam zainteresowany postanowił powiedzieć kilka słów na ten temat, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Czy Rob Halford przejdzie na emeyturę? Lider Judas Priest opowiedział o planach

W wywiadzie dla 'Decibel' Halford wyjaśnił, jak widzi temat ewentualnej emerytury:

Większość osób w Anglii przechodzi na emeryturę po pięćdziesiątce. Zakładasz nogę na nogę i to koniec. Oporządzasz ogródek, siadasz przy biurku z filiżanką herbaty. Na jednym z niedawnych koncertów był ojciec z ośmioletnim synem, który znał wszystkie teksty piosenek. Zaprosiłem go na scenę i podpisałem jego koszulkę. Pomyślałem wtedy: „Boże, daj mi kolejne 50 lat, bo nie chcę kończyć”. Zawsze mówiłem, że jeśli zacznę brzmieć jak brytyjski wokalista pubowy, zabierzcie mi mikrofon. Może skończę w Las Vegas albo w jakimś przydrożnym barze. Uwielbiam być na scenie.

Judas Priest zobaczymy w Polsce już w 2022 roku. Grupa wystąpi w ramach Mystic Festival.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu