Czy reality show rodziny Osbourne'ów powróci? Sharon w poruszających słowach o stanie zdrowia Ozzy'ego

i

Autor: Materiały prasowe Kolejne wieści na temat rodziny Osbourne'ów

Czy reality show rodziny Osbourne'ów powróci? Sharon w poruszających słowach o stanie zdrowia Ozzy'ego

2023-11-23 10:40

Za nami premiera kolejnego odcinka podcastu rodziny Osbourne'ów, a w związku z tym nowe smaczki z obozu tej familii! Tym razem poruszony został temat kultowego już reality show "Rodzina Osbourne'ów", a Ozzy zdradził, co sądzi na temat jego ewentualnego powrotu. Sharon za to w jednym z wywiadów ponownie poruszyła temat formy "Księcia Ciemności".

W początkach lat 2000. rodzina Osbourne'ów znalazła się w centrum zainteresowania mediów i widzów z całego świata, a także, jak się z czasem okazało, na zawsze zmieniła popkulturę. W marcu 2022 roku na antenie stacji MTV wyemitowany został reality show o słynnej familii. Program emitowany był przez kolejne trzy lata, a jego ostatni epizod pokazano dokładnie 21 marca 2005 roku. Po latach rodzina raczej nie kryje, że nie ma zbyt dobrych wspomnień, związanych z tymi latami swojego życia, a show przyczyniło się do pogłębienia poważnych problemów, tak naprawdę każdego członka i członkini rodziny Osbourne'ów.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Ozzy otwarcie o słynnym reality show

Tym większe było zaskoczenie, gdy w ubiegłym roku pojawiła się informacja, że w produkcji jest kolejny tego typu program, który miał skupić się na przeprowadzce Ozzy'go i Sharon do Wielkiej Brytanii. Miesiące mijają, a wieści na temat show nie ma, w najnowszym odcinku "The Osbournes Podcast" Ozzy zdecydował się otwarcie powiedzieć, co sądzi na temat tego typu projektów.

Kelly mówi w odcinku podcastu, że całe show miało ogromny, bardzo negatywny wpływ na ich rodzinę. Ozzy za to jest zdania, że z jednej strony program jest czymś w rodzaju pamiętnika ich rodziny, ale cały ten czas określił jako "naprawdę szalony", a ekipę telewizyjną nazwał "natrętami". "Książę Ciemności" wprost mówi o tym, że według niego, nie ma jakiejkolwiek szansy na to, by show zostało kiedykolwiek wznowione.

Jak czuje się obecnie Ozzy Osbourne

Żona muzyka udzieliła za to wywiadu dla magazynu "Metro", w którym poruszyła temat stanu zdrowia Ozzy'ego. Sharon nie ukrywa, że choroba Parkinsona, wypadki muzyka i jego kolejne operacje w sposób znaczny zmieniły ich codzienne życie. Menedżerka określiła ostatnie pięć lat jako "niezwykle trudne dla jej rodziny", nie ukrywa ona także, że było jej naprawdę niełatwo patrzeć na to, jak pogarsza się stan jej ukochanego, do tego nie kryje też, że opieka nad Ozzym spadła głównie na jej barki, a ze względu na wiek jej samej, nie jest jej łatwo temu podołać.

To było bardzo, bardzo trudne pięć lat. Ból staje się coraz bardziej znośny, ale druzgocące jest obserwowanie kogoś, kogo kochasz, kto choruje tak długo. I to radykalnie zmienia życie całej rodziny. Tak, spędzam więcej czasu z Ozzy'm, ale myślę, że on ma dość tego, że mówię mu, co ma robić. Za to opieka nad nim przełożyła się też moje życie, które jest obecnie na innej drodze, niż było do tej pory - mówi Sharon w wywiadzie.