Dlaczego Sharon znosiła liczne zdrady Ozzy'ego? Żona muzyka przyznała się także do zażywania kontrowersyjnej substancji na odchudzanie

i

Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News Sharon Osbourne zaskakuje wypowiedziami

Dlaczego Sharon Osbourne znosiła liczne zdrady Ozzy'ego? Menedżerka przyznała się do zażywania kontrowersyjnej substancji na odchudzanie

2023-11-21 10:21

Sharon Osbourne zyskała światową sławę, niemal tak samo dużą, jak jej mąż, legenda heavy metalu, Ozzy Osbourne. Wieloletnia menedżerka artysty bardzo dobrze wie, co robić, by było o niej głośno - Sharon chętnie opowiada o swoim związku z "Księciem Ciemności", ostatnio wprost zdradziła także, jak wyglądały kulisy jej imponującej utraty wagi.

Sharon Osbourne była związana z branżą muzyczną tak naprawdę od najmłodszych lat - jej ojcem był Don Arden, menedżer gwiazd, agent muzyczny i założyciel wytwórni Jet Records, która sprawowała opiekę nad Black Sabbath w początkach kariery zespołu. Tak właśnie młoda Sharon poznała wokalistę formacji, Ozzy'ego Osbourne'a, a gdy ten rozpoczął karierę solową, ta zaczęła pełnić funkcję jego menedżerki, w 1982 roku para wzięła ślub. Sharon i Ozzy pozostają małżeństwem do dziś, mają trójkę dzieci, ich związek od samego początku pełen jest jednak awantur, przemocy, kłótni i zdrad.

ZOBACZ TAKŻE: Dzień, w którym Ozzy Osbourne próbował zamordować swoją żonę!

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - zagranica

Skąd takie przyzwolenie na zdrady?

W wywiadzie dla "Weekend Magazine" Sharon opowiedziała nieco więcej o kulisach trwającego ponad czterdzieści lat małżeństwa z Ozzym, a jednym z tematów stały się właśnie liczne zdrady, których muzyk dopuszczał się w trakcie związku. Menedżerka została zapytana o to, skąd w niej przyzwolenie na takie postępowanie ze strony męża - Sharon powiedziała, że miała do czynienia z tym środowiskiem od najmłodszych lat i po prostu wiedziała, że zdrady są niejako jego częścią, elementem sławy.

Słowa Sharon, choć przykre, są niezwykle szczere. Osbourne zdradziła dalej, że przymykała oko na zdrady Ozzy'ego, a jedyne, czego wymagała, to "noś prezerwatywę i nigdy nie pytaj o nazwiska ani adresy. Nie chcesz tego wiedzieć". Zaznaczyła jednak, że wkraczała do akcji za każdym razem, gdy orientowała się, że sprawa robi się poważniejsza. Sharon otwarcie opowiedziała też, że miała dużo na głowie - rodzina, opieka nad rodzicami i dziećmi, do tego tak naprawdę nie miała się do kogo zwrócić z pytaniami o to, jak poradzić sobie ze zdradami męża.

Sharon Osbourne przyznała się do zażywania głośnej substancji

W kolejnym wywiadzie, dla "The Daily Mail", Sharon opowiedziała o kulisach swojej utraty uwagi. Menedżerka w ostatnim czasie bardzo mocno schudła, a jej wygląd zaniepokoił fanów. W rozmowie Osbourne wprost zdradziła, że zażywała głośną substancję Ozempic, by szybko i skutecznie stracić na wadze. Okazuje się, że Sharon waży obecnie "mniej niż 45 kilo" i nie może przytyć, choć w obecnej sytuacji bardzo by tego chciała, gdyż, jak sama mówi "wie, że wygląda na wychudzoną". Żona Ozzy'ego zaznaczyła, że obecnie nie zażywa już Ozempicu i przestrzegła przed jakimikolwiek próbami odchudzania się przy jego "pomocy".

Ozempic to lek, zażywany na co dzień przez osoby, zmagające się z cukrzycą. Od jakiegoś czasu stał się on substancją szczególnie chętnie zażywaną przez celebrytki, gdy okazało się, że zawarte w nim substancje wpływają na utratę masy ciała. Specjaliści zwracają jednak uwagę, że stosowanie Ozempicu jako leku na odchudzanie może mieć tragiczne skutki, do tego przyczynia się do faktu, że osoby chorujące na cukrzyce i rzeczywiście go potrzebujące, mają problemy z zakupieniem leku w aptekach.