Nergal zdeptał obraz z Matką Boską. Został uniewinniony. Uzasadnienie sądu szokuje

i

Autor: archiwum serwisu

Czy Me And That Man jeszcze powrócą z nową płytą? Nergal odpowiedział

2021-12-15 14:02

Projekt Me And That Man, to eksperyment Nergala i Johna Portera, który bardzo dobrze się przyjął. Grupa ma za sobą wydanie dwóch albumów, a fani liczą na więcej. Czy jest na to szansa? Nergal odpowiedział.

Projekt Me And That Man był na początku eksperymentem, który przerodził się w pełnoprawny zespół. Grupa ma na koncie dwa krążki i ze strony fanów jest zainteresowanie na więcej, jednak czy jest na to szansa? Nergal postanowił odpowiedzieć na to pytanie, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Co tam w środku gra? Nirvana

Czy Me And That Man jeszcze powrócą z nową płytą? Nergal odpowiedział

Czy jest szansa na trzeci album Me And That Man? Na ten temat wypowiedział się sam Nergal w wywiadzie dla 'Teraz ROCKa':

Nie wiem, czy będzie będziemy kontynuować tę formułę. Nazywam te płyty „bliźniakami”, a bliźniaki wyczerpują tę formułę. W tym zespole najfajniejsze jest, że nic nie muszę, nie mam zobowiązań. To jak na autostradzie: widzę horyzont, nie wiem co jest za nim, czy musimy tam dojechać? Zgaduję, że powtarzanie tego cyklu nie zaskoczy już ani mnie ani świata. Jeśli coś zrobię to chciałbym, żeby to było coś jeszcze innego.

Pozostaje tylko czekać na decyzję Nergala.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć