Courteney Cox odtworzyła kultowy taniec z „Dancing In The Dark” Bruce’a Springsteena. Aktorka kończy 60 lat

i

Autor: Screen z Instagrama - courteneycoxofficial/Screen z YouTube - Bruce Springsteen Courteney Cox wspomina słynny klip Bruce'a Springsteena

muzyczne wiadomości

Courteney Cox odtworzyła kultowy taniec z „Dancing In The Dark” Bruce’a Springsteena. Aktorka kończy 60 lat!

2024-06-14 11:41

Choć największą sławę przyniosła jej rola w serialu "Przyjaciele", to Courteney Cox wchodziła do obsady jako jej największa gwiazda. Wszystko to za sprawą udziału w kultowym teledysku do "Dancing In The Dark Bruce'a Springsteena", który ukazał się dokładnie 40 lat temu! Po takim czasie gwiazda, która kończy w tym roku 60 (!) lat, postanowiła odtworzyć słynną scenę!

Courteney Cox urodziła się 15 czerwca 1964 roku, a karierę rozpoczęła na początku lat 80. To wtedy wzięła udział w castingu na główną rolę żeńską w nowym teledysku Bruce'a Springsteena, który udało się jej wygrać! To właśnie młodziutką Cox widać w kultowym już klipie do Dancing in the Dark. Dość szybko po tym epizodzie Courteney zaczęła pojawiać się na małym i dużym ekranie, a dziś ma na swoim koncie takie tytuły, jak Meandry wiedzy, Władcy wszechświata, Kokon: powrót, Ciekawość to pierwszy stopień do piekła czy Ace Ventrua: psi detektyw.

Kolejny przełom w karierze aktorki nastąpił równo dziesięć lat po udziale w pamiętnym teledysku, kiedy to została ona częścią obsady nowego serialu komediowego, Przyjaciele, w którym przez kolejną dekadę brawurowo wcielała się w rolę uwielbiającej kontrolę i porządek Moniki.

Kostiumy filmowe, które okazały się WIELKIM KOSZMAREM dla aktorów | To Się Kręci

Courtney Cox wraca pamięcią do 1984 roku!

Courtney Cox dziś gra już zdecydowanie mniej, regularnie jednak pojawia się w kolejnych odsłonach serii Krzyk. Aktorka pozostaje za to niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, w których to świetnie się odnajduje, tworząc filmiki w myśl obowiązujących w socialach trendów - a nawet sama tworzy własne!

Tak jak teraz, gdy Courteney zamieściła na swoich oficjalnych profilach krótkie nagranie, nazwane "Asking my mow how she danceed in the 80's". Cox ubrana jest na nim początkowo w niebieską bluzkę i nieśmiało podryguje, by w końcu pokazać słynny t-shirt z klipu z 1984 roku, a następnie odtworzyć taniec z teledysku do Dancing in the Dark, którego krótki fragment również trafił do rolki! Filmik już stał się hitem sieci - i to na moment przed dniem, kiedy to Courteney kończy 60 lat! Zobacz wideo poniżej:

Spróbuj się w quizie z serialu "Przyjaciele":

Jak dobrze znasz serial "Przyjaciele"? Quiz z kultowej produkcji

Pytanie 1 z 10
Kogo miała poślubić Rachel w pierwszym odcinku serialu?