Corey Taylor z oficjalną zapowiedzią solowego krążka! Sprawdź nowy klip!

i

Autor: Screen z Instagrama/coreytaylor Nowy singiel i teledysk Coreya Taylora ze Slipknota

Corey Taylor przedstawia "najlepszy rockowo-metalowy album tego i następnego roku"!

2023-09-15 9:48

Jak powiedział - tak zrobił! Już w maju tego roku Corey Taylor singlem "Beyond" zapowiedział premierę swojego drugiego solowego albumu studyjnego! Czas oczekiwań nadszedł końca - płyta "CMF2" jest już dostępna! Co tym razem zaprezentował nam wokalista Slipknota i Stone Sour? Posłuchaj wydawnictwa poniżej!

Corey Taylor dość późno zdecydował się rozpocząć karierę solową. Muzyk wydał swój debiutancki autorski album, CMFT, w październiku 2020 roku. Krążek został ciepło przyjęty przez rynek, nic więc dziwnego, że artysta dość szybko zaczął myśleć o jego następcy. Pierwsze dokładniejsze informacje zaczęły się pojawiać na początku tego roku, gdy Taylor potwierdził, że pracuje obecnie w studio nas następcą CMFT. Nagrania zakończyły się stosunkowo szybko, a już w marcu, w wywiadzie dla magazynu "NME", muzyk zdradził tytuł albumu, nazwy i tematykę wybranych utworów, stylistykę wydawnictwa czy fakt, iż trafi na niego trzynaście numerów. Dowiedzieliśmy się, że CMF2 ujrzy światło dzienne nakładem BMG, najpewniej we wrześniu tego roku. Na maj zaś zapowiedział premierę pierwszego singla z płyty.

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?

Nowy album Coreya Taylora

Jak powiedział, tak zrobił! W połowie maja swoją światową premierę miał numer, zatytułowany Beyond. Wierni fani Coreya dobrze znają ten kawałek, gdyż artysta zagrał go na żywo po raz pierwszy w... 2009 roku! Od tamtego czasu kompozycja znacznie się zmieniła, nabrała konkretnego kształtu i promowała CMF2. W kolejnych tygodniach artysta dzielił się z fanami kolejnymi kawałkami - Post Traumatic Blues, Talk Sick i najnowszym We Are The Rest. 

Czas oczekiwań nadszedł końca! W piątek 15 września krążek CMF2 oficjalnie trafił na rynek! Na płytę złożyło się łącznie trzynaście utworów - posłuchaj ich poniżej!