Slipknot zapowiada koncert w Polsce! Grupa odwiedzi nas w 2022 roku

i

Autor: screen: https://youtu.be/VpATBBRajP8

Corey Taylor ma jeden album Slipknota, do którego często wraca pamięcią

2021-12-16 12:32

Slipknot ma na swoim koncie albumy, które są bardzo ważne dla gatunku, ale też dla fanów, którzy mają różne typy jeśli chodzi o albumy zespołu. Jaki ulubiony album ma Corey Taylor?

Slipknot ma na swoim koncie bardzo dużo albumów, które stały się klasykiem w swoim gatunku. Oczywiście, fani także mają swoje typy jeżeli chodzi o dyskografię, tak samo jak Corey Taylor, który ma swoje osobiste typy z dyskografii macierzystej grupy.

Co tam w środku gra? Nirvana

Corey Taylor ma jeden album Slipknota, do którego często wraca pamięcią

W wywiadzie dla 'TFW Frightmare', Corey wyznał, że ma jeden album swojego zespołu, do którego wraca pamięcią dosyć często. Jak powiedział wokalista:

Ulubiony? Każdy album ma swoją osobowość, świetne momenty i momenty szalone. To dziwne, ale nie mam ulubionych. Ale albumem, o którym myślę najczęściej i jednocześnie albumem, z którym mieliśmy najwięcej problemów jest „All Hope Is Gone”, bo to ostatni album nagrany w oryginalnym składzie. Po raz ostatni pracowaliśmy z Paulem i bardzo dobrze się razem bawiliśmy. Jednocześnie w zespole było tyle problemów, że trudno było nam się skupić. Staram się więc myśleć o chwilach, które były dobre.

Obecnie Slipknot pracuje nad nowym albumem, jednak nie poznaliśmy konkretnych szczegółów.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć