Concert Week 2024

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty 2024

Concert Week 2024 - szczegóły tegorocznej polskiej edycji akcji Live Nation

2024-05-02 14:01

W 2024 roku mija 10 lat istnienia Concert Week, czyli akcji organizowanej przez Live Nation. Aby uczcić swoją rocznicę, Live Nation zapowiada rozszerzenie tegorocznej edycji o kolejne Państwa, które dołączą do Ameryki Północnej, obejmie ona ponad 20 krajów, w tym Australię, Azję, Europę, Wielką Brytanię i Bliski Wschód. Na całym świecie oferowane będą specjalne oferty, promocje i prezenty dla fanów.

Polska edycja Concert Week przyjęła formę tygodniowej akcji konkursowej, podczas której organizatorzy chcą nagrodzić uczestników biletami na koncerty organizowane przez Live Nation Polska oraz rocznymi subskrypcjami w serwisie Veeps - zapewniającym dostęp do najlepszej jakości koncertów oraz wydarzeń transmitowanych na żywo. Pytania konkursowe będą pojawiały się na Facebooku i Instagramie Live Nation Polska od 8 do 14 maja.

Każdego dnia uczestnicy będą mogli wybrać jedną z nagród: bilet na koncert arenowy, klubowy albo subskrypcję Veeps. W puli znajdą się bilety na takie koncerty jak: Palaye Royale, Paloma Faith, Within Temptation, Melanie Martinez, Glass Animals, Warsaw Rocks i wiele innych

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Concert Week 2024 - jak brać udział w akcji?

Jeśli nie chcesz przegapić żadnej szansy na wygranie biletów, zaglądaj na profile Live Nation Polska w mediach społecznościowych, wyszukuj pytania i bierz udział w konkursie Odpowiedzi wraz z informacją o interesującej uczestnika nagrodzie należy przesłać na adres e-mail – [email protected].

Oto rockowe koncerty, na które w tym roku czekamy: