Collage

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Radek Zawadzki

Collage zapowiada ostanie koncerty promujące album „Over And Out”!

2024-02-20 15:13

Collage to prawdziwa legenda polskiej sceny rockowej, zespół nieco ponad rok temu powrócił po wielu latach nową płytą studyjną. Album zatytułowany „Over And Out” został znakomicie przyjęty zarówno przez krytyków, jak i fanów, tak w Polsce jak i za granicą. Wydawnictwo promował utwór „What About The Pain”.

Muzycznie, pomimo wieloletniej przerwy w działalności i zmian personalnych, udało się zachować charakter znany z klasycznych płyt „Baśnie”, „Safe” czy „Moonshine”. Okładkę, podobnie jak było w przypadku albumów „Moonshine” i „Safe”, ozdobił obraz Zdzisława Beksińskiego, który idealnie współgra nie tylko z tekstami, ale i muzyką zawartą na krążku. Dopełnieniem całości jest obecność na płycie gościa specjalnego – Steve’a Rothery, na co dzień gitarzysta Marillion.

Collage zagrali serię koncertów klubowych promujących „Over And Out”, pojawili się także na letnich festiwalach.

Black Sabbath - 5 ciekawostek o albumie “Sabbath Bloody Sabbath”

Ostatnie koncerty, promujące najnowszy album Collage [DATY, MIASTA, BILETY]

W kwietniu zespół zagra trzy ostatnie koncerty promujące najnowsze dzieło. Zespół pojawi się w Gdańsku, Łodzi oraz w Krakowie. Bilety w cenie 99 PLN (119 w dniu koncertu) pojawią się w sprzedaży w najbliższy czwartek 22. lutego o godzinie 10.00.

OVER AND OUT TOUR 2024

  • 11.04.2024 - KRAKÓW, HYPE PARK
  • 12.04.2024 - ŁÓDŹ, SCENOGRAFIA
  • 26.04.2024 - GDAŃSK, DRIZZLY GRIZZLY