Co tam w środku gra? Black Sabbath - Technical Ecstasy (UNBOXING)

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Technical Ecstasy (UNBOXING)

2021-09-30 8:59

Black Sabbath w 1976 przechodzili przemianę odkąd zaczęli sami zajmować się własnym managementem i wtedy też na swoim siódmym albumie ‘Technical Ecstasy’ eksplorowali nowe brzmienia. Album dotarł do miejsca 13ego w Wielkiej Brytanii i pokrył się złotem w USA. Teraz krążek doczekał się wyjątkowej reedycji, a my sprawdzamy, jak wygląda specjalne wydanie.

BMG upamiętnia ten śmiały album wydając jego nową wersję kolekcjonerską, która zawiera na nowo zremasterowane nagrania oryginalne, całą płytę z nowym miksem Steven’a Wilsona oraz ponad 90 minut nigdy niepublikowanych wersji utworów, alternatywnych miksów i nagrań koncertowych. TECHNICAL ECSTASY: SUPER DELUXE EDITION dostępny będzie od 1 października 2021 roku w wydania 4CD i 5 winylowym ze 180 gramowymi czarnymi płytami.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Technical Ecstasy (UNBOXING)

W naszym cyklu 'Co tam w środku gra?', sprawdziliśmy jak wyglądają boxy CD oraz winylowy, które zostały stworzone z okazji reedycji. Spokojnie można stwierdzić, że to dobrze wydany krążek, który BMG stworzyło z największą starannością. Zobaczcie, co możecie znaleźć w środku specjalnego wydawnictwa, które będzie można wygrać od 4 października na antenie Eski ROCK, w audycji 'Kultowe Kawałki Kultowe Historie' Jara Sobierajewicza.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy