Chcesz nagrać piosenkę z Genem Simmonsem? Musisz za to słono zapłacić

i

Autor: Astrida / SplashNews.com/East News Ile kosztuje możliwość współpracy z członkiem Kiss?

Chcesz nagrać piosenkę z Genem Simmonsem? Musisz za to słono zapłacić

2023-03-01 13:14

Zapewne nie jeden fan muzyki marzył o tym, by mieć w przyszłości możliwość pracy z jednym ze swoich idoli. Okazuje się, że fani Kiss mogą swoje marzenie spełnić, tym bardziej, jeśli kiedykolwiek myśleli o tym, by nagrać coś z Genem Simmonsem. Jest jednak pewien haczyk - trzeba za to NAPRAWDĘ słono zapłacić.

Wielu marzy o tym, by móc pracować z największymi. Niestety, wcale nie jest to takie proste i dobrze wiedzą o tym nawet Ci, którym udało się już w jakiś sposób przebić na rynek. Niektóre legendy postanowiły jednak wyjść "potrzebującym" naprzeciw i zaproponowały pewne rozwiązania, dzięki którym możliwość pracy z nimi staje się nieco bardziej w zasięgu ręki. Chociaż i w tym przypadku trzeba sobie powiedzieć: "jak dla kogo",

Ile kosztuje możliwość nagrań z Gene Simmonsem?

Z taką własnie propozycją wyszedł Gene Simmons. Legendarny basista grupy Kiss, która powoli przygotowuje się do pożegnania ze światowymi scenami i w tym roku zagra swój ostatni w karierze koncert, przygotował coś specjalnego. Muzyk przedstawił ofertę, która umożliwia spotkanie z nim w legendarnym studiu Abbey Road i nagranie wspólnej piosenki! Basista będzie obecny na miejscu 10 lipca b.r., by udzielić rad wszystkim tym, którzy widzą w nim muzyczny autorytet, a do tego przekazać i podpisać liczne gadżety i oczywiście wziąć udział w nagraniu piosenki. Fajnie? No pewnie, jest jednak jeden haczyk. Za możliwość spotkania z Simmonsem trzeba zapłacić... 4995 funtów, czyli grubo ponad 26 tysięcy złotych (dokładnie 26 451,32 zł)! 

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!

Jak dobrze znasz zagraniczną muzykę rockową lat 70? QUIZ! Queen, Led Zeppelin, Pink Floyd i inne klasyki

Pytanie 1 z 10
Cover utworu jakiego artysty pojawił się na albumie "All Things Must Pass" George'a Harrisona?