Camel - koncerty zespołu w Polsce odwołane! Andrew Latimer zmaga się z problemami zdrowotnymi.

i

Autor: Materiały prasowe Camel - odwołane koncerty

Camel - koncerty zespołu w Polsce odwołane! Andrew Latimer zmaga się z problemami zdrowotnymi

2023-03-15 15:32

W maju bieżącego roku w Polsce miały odbyć się trzy koncerty zespołu Camel. Niestety, występy zostały odwołane. Poniżej przekazujemy oświadczenie organizatora.

Wkrótce po zakończeniu kolejnej tury prób przed trasą, Andrew Latimer zaczął odczuwać ostry ból w dolnej części pleców, który rozszerzył się na nogę i stopę. Został skierowany na badania diagnostyczne, które szybko ujawniły ostry przypadek rwy kulszowej wymagający pilnej operacji. Czas powrotu Andy'ego do zdrowia jest w tej chwili trudny do precyzyjnego określenia, dlatego zespół i jego management zdecydował o przesunięciu koncertów. Ponieważ lekarze przewidują, że rekonwalescencja zajmie od 8 do 12 tygodni, nie było możliwości by majowe koncerty odbyły się w podanych wcześniej terminach.

Zespół, który bardzo liczył na kolejne spotkanie ze swoimi fanami, którzy są absolutnie wyjątkowi, wyraża głębokie rozczarowanie! Andy jest niezwykle wdzięczny za wsparcie fanów, którzy kupili bilety, a w swoich licznych mailach do zespołu dzielili się swoim podekscytowaniem. 

W trakcie swojej kariery Andrew Latimer miał wiele fizycznych wyzwań podczas tras koncertowych i zawsze je pokonywał! Tak samo będzie teraz. Trzymajmy za niego mocno kciuki i niech szybko wydobrzeje, by do nas powrócić! Czy to jeszcze w tym, czy w przyszłym roku.

Camel patrzy w przyszłość i czeka na kolejną okazję do napisania Ostatniego Rozdziału swojej wyjątkowej historii.

Björk zagra w Polsce w 2023 roku! Koncerty rock i alternatywa