Bruce Dickinson zawładnął parkietem na weselu syna! Ten filmik podbija sieć!

i

Autor: TORBEN CHRISTENSEN/AFP/East News Wokalista Iron Maiden bawił się na weselu syna!

Bruce Dickinson zawładnął parkietem na weselu syna! Ten filmik podbija sieć!

2022-08-22 13:49

Na początku sierpnia Austin Dickinson, najstarszy syn wokalisty zespołu Iron Maiden, ożenił się! Na ślubie i weselu nie mogło oczywiście zabraknąć Bruce'a - do sieci trafiły zdjęcia i nagrania z uroczystości, na których widać, że muzyk bardzo dobrze bawił się na imprezie! Sprawdź fotografie i filmik!

Austin Dickinson to najstarszy syn Bruce'a z małżeństwa z Patrice „Paddy” Bowden. Para rozstała się w 2019 roku, w maju 2020 roku natomiast kobieta została znaleziona martwa w swoim domu - śmierć nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna poszedł w ślady ojca i także robi karierę muzyczną. W latach 2007-2015 był on wokalistą metalcore'owego zespołu Rise to Remain, niedługo później zaś z jego inicjatywy powstała formacja As Lions. Grupa gra muzykę z pogranicza metalu alternatywnego i hard rocka, ma na koncie jeden album studyjny, wydany w 2017 roku krążek Selfish Age. Na początku sierpnia muzyk wziął ślub ze swoją dziewczyną, Liz.

Within Temptation o koncertowaniu z Iron Maiden

Bruce Dickinson podbija parkiet na weselu syna!

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia i filmiki z uroczystości. Widać na nich dumnego i zadowolonego Bruce'a Dickinsona. Szczególnie dużą popularnością cieszy się w Internecie nagranie, na których widać muzyka na parkiecie. Wokalista legendarnej metalowej formacji pokazał się na nim z zupełnie innej strony ujawniając, że jest prawdziwym królem tańca! Sprawdź wideo poniżej!