Bruce Dickinson zespół 2024

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Bruce Dickinson zapowiedział nowy singiel! Pojawią się dodatkowe utwory

2024-06-13 11:10

Bruce Dickinson właśnie ogłosił, że jego najnowszy singiel ‘Resurrection Men’ zostanie wydany w limitowanej wersji CD 26 lipca przez BMG. Już teraz singiel w fizycznej wersji można zamówić w przedsprzedaży.

“Ta surf rockowa gitara w stylu Dicka Dale’a na początku utworu - to ja!” wyjaśnia Bruce Dickinson, mówiąc o singlu ‘Resurrection Men’. Premiera będzie miała miejsce w trakcie światowej trasy koncertowej solowego wydania wokalisty Iron Maiden. To pierwsza taka trasa od ponad dwóch dekad!

Najlepsi wokaliści rockowi wszech czasów - zagranica

Bawiliśmy się z ustawieniem tremolo, ułożyliśmy akordy i wtedy stwierdziłem, że brzmi to świetnie. To było coś jakby Quentin Tarantino nagrywał metal. Potem przeszliśmy w cięższe klimaty w środku utworu i to brzmiało jabyśmy wprowadzali tu Geezera Butlera, coś jak wczesne nagrania Black Sabbath, jak ‘Behind the Wall of Sleep’. To brzmiało naprawdę ciężko!

Wyjątkowe wydanie

Trzy utwory ukażą się na CD w twardej tekturowej oprawie z książeczką. Limitowana seria dostępna tylko w przedsprzedaży w sklepie artysty zawierać będzie dodatkowo podwójny plakat stylizowany na filmowy o wymiarach 375mm x 285mm. Przedsprzedaż tej limitowanej wersji dostępna jest pod tym linkiem: www.themandrakeproject.com Plakaty nawiązują do trzeciej serii komiksu Bruce’a “The Mandrake Project”, który swoją premierę będzie miał 17 lipca dzięki wydawnictwu Z2.

Obydwa dodatkowe utwory na CD: ‘Afterglow Of Ragnarok’ i ‘Abduction’, zostały zarejestrowane w trakcie koncertu Dickinsona w Brazyli, w Sao Paulo, 4 maja 2024 roku, w trakcie trwającej nadal międzynarodowej trasy promującej “The Mandrake Project”.

Rozwiąż quiz o Dickinsonie:

Jak dobrze znasz Bruce'a Dickinsona? Oto quiz o wokaliście Iron Maiden

Pytanie 1 z 10
Bruce Dickinson z początku nie chciał zostać wokalistą. Marzył o byciu...