Brass Against na koncercie w Polsce! Gdzie i kiedy zagra grupa?

i

Autor: Materiały prasowe Brass Against w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

Brass Against na koncercie w Polsce! Gdzie i kiedy zagra grupa?

2023-04-12 12:28

Brass Against to kolektyw muzyków, których łączy cel tworzenia muzyki inspirującej do zmian społecznych i osobistych. Pochodząca z Nowego Jorku dziewięciosobowa orkiestra dęta, słynąca ze znakomitych aranżacji mocnych rockowych brzmień na instrumenty dęte, przy zachowaniu rapcore’owego wokalu oraz niesamowitej energii, zawita do Polski!

Brass Against grają covery m.in Tool, Rage Against the Machine, Soundgarden, Black Sabbath, Run the Jewels, a także tworzą własne kompozycje.

Zespół chce łączyć ludzi, przekazywać im emocje i niebanalne brzmienia. Ich muzyka to rock spleciony z hip-hopem, które tworzą silną i wyrazistą całość. Artyści niosą w swoich utworach i działalności przekazy o charakterze politycznym. Są zirytowani, gotowi na zmiany i liczą na to, że ich muzyka wypełni energią wszystkich słuchaczy. Co motywuje do działania artystów Brass Against? Koncerty, na których czują niepowtarzalną energię publiczności.

Brass Against odbył wiele tras koncertowych po całym świecie, grając na koncertach i festiwalach. Dzielili scenę z Tool, Prophets of Rage, Lenny Kravitz, Living Colour, Royal Blood, Mike D (Beastie Boys), Ben Harper i wieloma innymi.

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Brass Against w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

  • 13.11.2023 – KRAKÓW– KLUB KWADRAT
  • BILETY W SPRZEDAŻY OD 14 KWIETNIA 2023 - NA LIVENATION.PL
  • Przedsprzedaż dla klientów CITI Handlowy rozpocznie się w czwartek 13 kwietnia o godzinie 11:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 13 kwietnia o godzinie 15:00
  • Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek 14 kwietnia na LiveNation.pl o godzinie 11:00