Bon Jovi young

i

Autor: Materiały prasowe

rockowe newsy

Bon Jovi nie mają sobie równych! Wielki przebój zespołu z MILIARDEM streamów na Spotify!

2024-06-04 11:44

Już za chwilę, już za moment, gdyż w ten piątek, czyli 7 czerwca, na rynku ukaże się najnowszy, pierwszy od 4 latach album zespołu Bon Jovi. Formacja dosłownie na moment przed tym dniem może dodać do swojej listy kolejny spory sukces, który jest dowodem na to, że moda na Bon Jovi, na brzmienie lat 80. nie mija!

Po pewnym okresie ciszy, pierwsza połowa tego roku w dużej mierze z pewnością należy do Bon Jovi. Grupa w lutym dała pierwszy od prawie dwóch lat występ na gali MusiCares Person of the Year, na której to wyróżniony został tym razem Jon Bon Jovi, a podczas której to ta zaprezentowała premierowy utwór. Fakt ten natychmiastowo rozbudził plotki, że formacja planuje powrót i wydanie nowego albumu, a wieści te dość szybko potwierdził sam Jon, wcześniej zaś zapowiedziano premierę serialu dokumentalnego o grupie. Oficjalna zapowiedź nowej płyty Bon Jovi nadeszła w marcu, kiedy to światło dzienne ujrzał singiel Legendary. Samo wydawnictwo zaś nosi tytuł Forever i pojawi się na rynku na całym świecie już w ten piątek, tj. 7 czerwca. Do tej pory grupa podzieliła się z fanami jeszcze jednym utworem, świetnie przyjętym, nawiązującym brzmieniowo do lat 80. Living Proof.

Lata 80. to czas zupełnie kluczowy dla kariery Bon Jovi, kiedy to zespół wydawał swoje najsłynniejsze i dziś najbardziej znane albumy. Okazuje się, że słuchacze i słuchaczki wracają do tej muzyki równie chętnie także dziś!

Bon Jovi - największe przeboje legendy rocka lat 80.

Bon Jovi mają MILIARD!

Jak poinformowała platforma Spotify, grupa Bon Jovi osiągnęła następny kamień milowy w streamingu! Kolejny wielki przebój formacji osiągnął pułap MILIARDA odtworzeń na Spotify - tym razem padło na kultowe You Give Love a Bad Name! Jest to druga kompozycja w karierze zespołu, której udało się tego dokonać. Wcześniej, w styczniu tego roku, miliard streamów przekroczył inny przebój z legendarnego albumu Slippery When Wet, Livin' On A Prayer.

You Give Love a Bad Name to wciąż jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów z całego katalogu Bon Jovi. Kompozycja miała swoją premierę w lipcu 1986 roku i została wybrana na pierwszy singiel, promujący przełomowy, trzeci studyjny album zespołu.

Oto nasz wybór największych przebojów Bon Jovi: