Blaze Bayley na koncercie Iron Maiden! Fani nie kryli zachwytu

i

Autor: Screen z YouTube/ blazebayleyofficial Blaze Bayley na koncercie Iron Maiden

Blaze Bayley na koncercie Iron Maiden! Fani nie kryli zachwytu

2023-07-05 11:50

Blaze Bayley dał się poznać całemu światu jako wokalista Iron Maiden. Muzyk dostał bardzo trudne zadanie - próbę zastąpienia tego, który przez lata stał się ikoną grupy, Bruce'a Dickinsona. Choć Bayley odszedł ze składu w 1999 roku, to nie ukrywa, że bardzo ceni sobie czas, spędzony w zespole. Teraz muzyk został zauważony za jednym z koncertów Ironów!

Blaze Bayley został wokalistą Iron Maiden w 1994 roku. Muzyk został wybrany do składu jako następca Bruce Dickinsona, który po ponad dziesięciu latach zdecydował się odejść i poświęcić karierze solowej. Bayley brał udział w nagraniach dwóch płyt metalowej legendy - The X Factor i Virtual XI. Choć część fanów z biegiem lat zaczęła patrzeć na te projekty bardziej łagodnie, to jednak powszechnie wciąż uznaje się je za najgorsze w dyskografii grupy. Blaze odszedł z Iron Maiden w 1999 roku, gdy na swoje stanowisko zdecydował się wrócić Bruce. Obecnie muzyk skupia się na karierze solowej, w ramach której wydał już dziesięć płyt. Bayley aktywnie koncertuje, jakiś czas temu musiał jednak chwilowo zrezygnować z występowania, ze względu na problemy zdrowotne. Wokalista czuje się coraz lepiej i wolny czas spędza w najlepszy z możliwych sposobów - na koncertach!

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Blaze Bayley ogląda Ironów na koncercie!

Zespół Iron Maiden jest obecnie w trakcie światowej trasy koncertowej. W ramach "The Future Past Tour" formacja skupia się na dwóch albumach - Somwhere in Time z 1986 roku i najnowszym Senjutsu, setlista obfituje oczywiście w największe przeboje, a także muzyczne niespodzianki. Okazuje się, że Blaze postanowił na własne oczy przekonać się, jak idzie jego kolegom. Fani Ironów zauważyli wokalistę na pokazie, który miał miejsce w piątek 30 czerwca w AO Arena w Manchesterze w Anglii. Blaze chętnie pozował do zdjęć z obecnymi na miejscu wielbicielami grupy i uważnie oglądał występ. Dobrze widzieć go w dobrej formie!