Black Sabbath ogłosił szczegóły nowego boxu

i

Autor: AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News

Wiadomości

Black Sabbath ogłosił szczegóły boxu z albumami nagranych z Tonym Martinem. Kiedy się ukaże?

Fani Black Sabbath doczekają się w końcu boxu, w którym znajdą się wyłącznie albumy nagrane z wokalistą Tonym Martinem. Poznaliśmy szczegóły tej premiery.

Nowy box dla fanów Black Sabbath na horyzoncie

W tym roku, 31 maja, ukaże się długo oczekiwany box Black Sabbath uwzględniający wyłącznie albumy nagrane z Tonym Martinem (jest on zatytułowany "Anno Domini 1989-1995"). Przypomnijmy, że wokalista występował w zespole w latach 1987-1991 oraz 1992-1997. Jego głos możemy więc usłyszeć na następujących albumach: "Headless Cross" (1989), "Tyr" (1990), "Cross Purposes" (1994) oraz "Forbidden" (1995). 

CZŁOWIEK Z METALU 5 BLACK SABBATH

Wiadomo, że wspomniane albumy poddane zostały nowemu masteringowi. Z kolei krążek "Forbidden" ponownie zmiksowano. Zajął się tym sam Tony Iommi, gitarzysta Black Sabbath. 

Wydawnictwo ukaże się zarówno w wersji winylowej, jak i CD. To drugie będzie zawierało trzy dodatkowe nagrania ("Cloak & Dagger", "What's The Use" i "Loser Gets It All").

Ponadto w zestawie znajdziemy replikę programu koncertowego z 1989 roku, 40-stronicową książkę z licznymi zdjęciami, a także replikę plakatu.

Black Sabbath

i

Autor: mat. prasowe

5 ciekawostek o debiutanckim albumie Black Sabbath:

Listen on Spreaker.