Björk zagra w Polsce w 2023 roku! Gdzie i kiedy pojawi się Królowa muzycznej alternatywy?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Vidar Logi Björk na koncercie w Polsce w 2023 roku

Björk w Polsce w 2023 roku! Najważniejsze informacje na temat koncertu

2023-11-16 12:05

Björk ogłosiła Cornucopia arena tour, która rozpocznie się we wrześniu tego roku w Lizbonie w Portugalii. Trasa koncertowa powstała w nawiązaniu do albumu „Utopia”. Cornucopia zadebiutowała w nowojorskim The Shed, otrzymując znakomite recenzje, a magazyn Rolling Stone skomentował, że był to ‘spectacle of cutting-edge sound and image’. Nowy program Cornucopia to połączenie dotychczasowej twórczości muzycznej artystki z utworami z jej najnowszego albumu „Fossora”, nominowanego do nagrody Grammy.

cornucopia was always intended to be a world for both utopia and the album after that .... which is now out there called fossora. so i am truly excited to premier those 2 worlds colliding, this autumn in southern europe - Björk.

Björk zagra w Polsce w 2023 roku! Koncerty rock i alternatywa

Cornucopia - pokaz, na którym trzeba być!

Cornucopia to show z cyfrowymi wizualizacjami stworzonymi przez Tobiasa Gremmlera, Andy'ego Huanga, Nicka Knighta oraz agencję M/M. Scenografię stworzyła Chiara Stephenson. Artystce na scenie towarzyszyć będzie septet fletowy Viibra, klarneciści, harfistka, instrumenty perkusyjne, elektroniczne oraz szereg instrumentów wykonanych na zamówienie. Innowacyjna konstrukcja sceny zapewni efekt dźwięku przestrzennego, w tym niestandardową komorę pogłosu.

Björk w Polsce w 2023 roku - data, miasto, bilety

  • Björk - Cornucopia arena tour
  • 18.11.2023 – TAURON Arena Kraków
  • BILETY W SPRZEDAŻY - LIVENATION.PL

Poniżej oficjalna czasówka koncertu:

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 19:30 Björk

Uwaga! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.