Bittersweet Music Festival w Poznaniu

i

Autor: Wikimedia Commons/Bedipoz, mat. prasowe

Festiwale

Bittersweet Music Festival w Poznaniu. Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej międzynarodowej imprezy

W sierpniu 2025 roku do Parku Cytadela w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja trzydniowego festiwalu Bittersweet Music Festival. Organizatorzy zapowiedzieli międzynarodowy line-up.

Nowy festiwal w 2025 zadebiutuje w Poznaniu. To Bittersweet Music Festival

W przyszłym roku do koncertowej mapy naszego kraju dołączy nowy festiwal. Właśnie ogłoszono pierwsze szczegóły Bittersweet Music Festival. Wiadomo już, że impreza będzie odbywała się w Poznaniu, a konkretnie w Parku Cytadela. Pierwszą edycję zaplanowano w dniach 14-16 sierpnia 2025. Za organizację całości odpowiada natomiast poznańska agencja Good Taste Production. 

Nie lubisz tłumów na festiwalu? Oto najlepsze rockowe i niszowe imprezy plenerowe w Polsce

Duży zielony teren będzie idealną scenografią dla festiwalowych wydarzeń i oazą spokoju dla odpoczywających festiwalowiczów – czytamy w oficjalnym komunikacie udostępnionym w mediach społecznościowych. 

W trakcie festiwalu odbywającego się na terenie poznańskiego Parku Cytadela zaprezentują się zarówno zagraniczni, jak i polscy wykonawcy. Organizatorzy zapowiedzieli także różnego rodzaju warsztaty, dyskusje oraz wydarzenia towarzyszące koncertom. 

Nasze myśli długo krążyły wokół stworzenia międzynarodowego festiwalu na taką skalę. Dziś mamy doświadczenie, aby zrealizować to marzenie i stworzyć wyczekiwaną, letnią imprezę w Poznaniu, która przeniknie do tkanki miasta. Wiemy, że festiwal, to nie tylko muzyka. To przede wszystkim ludzie i emocje, ich doświadczenia i przeżycia, doznania i sentymenty, słodko-gorzkie rozstania i powroty. Bittersweet Festival ma pobudzać zmysły i tworzyć wspomnienia. A w perspektywie czasu stać się stałym punktem na festiwalowej mapie Polski – przyznają przedstawiciele Good Taste Production.

Pierwsze szczegóły przyszłorocznej edycji festiwalu mamy poznać niebawem. 

Najciekawsze rockowe i metalowe festiwale 2024 w Polsce: