Billie Joe Armstrong otwarcie o Larsie Ulrichu. Jego opinia zaskoczyła fanów!

i

Autor: Invision/Invision/East News/MAIRO CINQUETTI/Nur Photo/East News Billie Joe powiedział, jak postrzega perkusistę Metalliki

Billie Joe Armstrong o tym, co sądzi o Larsie Ulrichu. Słowa wokalisty zaskakują!

2024-02-16 15:15

Lars Ulrich to z pewnością jeden z najbardziej znanych perkusistów na świecie - jest też jeden z tych, który najbardziej polaryzuje fanów ciężkich brzmień. Muzyk ma przy tym wielu wielbicieli w samym świecie rocka i metalu - czy Billie Joe Armstrong z zespołu Green Day jest jednym z nich? Muzyk zdradził w wywiadzie!

Lars Ulrich już na zawsze zapisze się w historii światowej muzyki jako główny założyciel Metalliki. To z inicjatywy początkującego wtedy perkusisty powstała formacja, która dziś uznawana jest za prawdziwą legendę thrash metalu. Lars, jego gra, umiejętności, od lat są przedmiotem dyskusji, a sam zainteresowany ma zarówno swoich zagorzałych zwolenników, do grupy tej należy chociażby Justin Hawkins z The Darkness, który swego czasu zaciekle bronił muzyka, jak i przeciwników.

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!

Billie Joe Armstrong jest fanem Larsa Ulricha? Wokalista wprost

Teraz w temacie wypowiedział się Billie Joe Armstrong. Zespół Green Day, który dopiero co świętował premierę najnowszego, pierwszego od czterech lat albumu, Saviors udzielił ostatnio wywiadu w ramach programu "The Howard Stern Show". W jego trakcie członkowie grupy zostali poproszeni przez prowadzącego o wskazanie, jaka jest ich opinia o Larsie i jego grze. Sam Howard Stern stwierdził, że Ulrich robi naprawdę dobrą robotę i mocno integruje się z zespołem, na co Billie Joe odpowiedział, że Lars ma niekonwencjonalny sposób gry, a do tego określił go mianem "niezwykle kreatywnego". Muzyk zwrócił uwagę na szczególną symbiozę między nim a Jamesem Hetfieldem i w końcu wprost określił Ulricha, jako "świetnego perkusistę". Przytaknął mu także Tré Cool, perkusista Green Day, który dodał: "Jego energia jest zaraźliwa. Jest jak metalowy muppet”.

Naprawdę podoba mi się sposób, w jaki Lars gra. Jest świetnym perkusistą - powiedział Billie Joe Armstrong.

Sprawdź ciekawostki, jakie kryją się za kultowym "Czarnym Albumem" Metalliki!

Listen on Spreaker.