Billie Joe Armstrong jest „Swiftie”! Lider Green Day jest pod wrażeniem Taylor Swift

i

Autor: Materiały prasowe/John Salangsang/Shutterstock/Rex Features/East News Lider Green Day jest pod wrażeniem występów Taylor Swift

muzyczne wiadomości

Billie Joe Armstrong jest „Swiftie”! Lider Green Day jest pod wrażeniem Taylor Swift

2024-06-05 9:32

Taylor Swift to dziś jedno z tych nazwisk, które budzi bardzo duże emocje na całym świecie. Amerykanka zdaje się mieć tak samo duże grono zwolenników, jak i przeciwników. Okazuje się, że do grona tych pierwszych należy wyjątkowo dużo rockmanów! Teraz wrażenia młodszą koleżanką po fachu nie kryje Billie Joe Armstrong.

Od lat Taylor Swift nie przestaje schodzić z ust całego świata. Amerykanka nie tylko regularnie wydaje nowe albumy, ale do tego nagrywa na nowo swoje poprzednie wydawnictwa, odzyskując tym sposobem utracone do nich prawa, do tego wciąż jest w trakcie światowej trasy koncertowej, która powoli, wielkimi krokami zmierza również do Polski. Warto zauważyć, że autorka albumu The Torture Poets Department zagra w naszym kraju aż trzy koncerty: 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku na warszawskim PGE Narodowym.

Swift odkąd tylko udało się jej szturmem wedrzeć do głównego nurtu budzi pośród opinii publicznej naprawdę skrajne emocje. Wielu i wiele krytykują ją za ślepe dążenie za wynikami, za artystką stoi jednak niezwykle mocna, oddana i wierna grupa tzw. "Swifties", czyli fandomu gwiazdy. Okazuje się, że teraz za jego członka można uznać Billie Joe Armstronga!

Green Day - 5 ciekawostek o albumie "American Idiot" | Jak dziś rockuje?

Billie Joe Armstrong pod wrażeniem Taylor Swift

Lider zespołu Green Day, który sam jest obecnie w trakcie trasy koncertowej, znalazł chwilę na to, by zobaczyć, jak wyglądają występy młodszej koleżanki po fachu. Billie Joe miał okazję wziąć udział w jednym z pokazów Swift we Francji, czym nie omieszkał pochwalić się w swoich socialach. Muzyk zamieścił zdjęcie z koncertu, na którym prezentuje koralikowe bransoletki - element obowiązkowy wszystkich "Swifties". W opisie fotki Armstrong nie kryje wrażenia występem, zwracając uwagę na świetną produkcję koncertu, genialną formę i wokal Taylor oraz świetny dobór setlisty. Billie Joe pisze, że na koncertach Swift panuje naprawdę szczególna atmosfera, ludzie są sobie niezwykle życzliwi i dzielą się z innymi właśnie wspomnianymi bransoletkami, czego on sam doświadczył.

Fani i fanki muzyka w komentarzach chwalili jego postawę i otwartość, pytając, czy może trasa Taylor stanie się dla niego jakąś formą inspiracji. Inni zaś chcieli koniecznie dowiedzieć się, czy są jakieś szanse na współprace z gwiazdą - przypominamy, że na nowej wersji albumu Speak Now (Taylor's Version) pojawiły się duety artystki z Fall Out Boy i Paramore. Druga z wymienionych grup jest jednym z supportów na trasie Swift i to właśnie ona zaprezentuje się polskim fanom Taylor w Warszawie.

Sprawdź ciekawostki o albumie "Dookie" Green Day: